Sodniki: | Litrop Tim (glavni sodnik), Borovič Damjan (1. pomoč), Gregorinčič Lukas (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 40 |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 8 : 2 | ŽNK Cerklje |
N |
ŽNK Radomlje | 2 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
Primorje Ajdovščina | 1 : 7 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
N |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 3 : 3 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 11 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 3 : 1 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
P |
ŽNK Maribor | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Radomlje | 2 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
Primorje Ajdovščina | 0 : 2 | ŽNK Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Pomurje Beltinci | 22 | 12 | 3 | 7 | 74 | ||
ŽNK Radomlje | 22 | 7 | 3 | 12 | 57 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 11 | 7 | 1 | 3 | 37 | ||
ŽNK Radomlje | 11 | 3 | 1 | 7 | 35 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 11 | 5 | 2 | 4 | 37 | ||
ŽNK Radomlje | 11 | 4 | 2 | 5 | 22 |
22/23 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 20.05.2023, ob 19.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 5:1 | (1:0) |
22/23 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 30.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 0:12 | (0:7) |
21/22 | 20.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 21.05.2022, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:7) |
21/22 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.03.2022, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:1 | (0:1) |
21/22 | 5.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 09.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 0:5 | (0:2) |
20/21 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:1 | (3:0) |
20/21 | 5.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 05.09.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:3 | (1:2) |
19/20 | 1.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.09.2019, ob 16.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 13.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:2 | (1:1) |
18/19 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.10.2018, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (3:0) |
17/18 | 18.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 09.06.2018, ob 17.30 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 6:3 | (4:0) |
17/18 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:5 | (0:4) |
16/17 | 12.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 22.04.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 3:0 | (2:0) |
16/17 | 3.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 17.09.2016, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:2 | (1:1) |
15/16 | 18.krog | Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 07.05.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:1 | (1:0) | |
15/16 | 7.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 24.10.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 6:1 | (1:0) | |
13/14 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 03.05.2014, ob 18.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (0:1) | |
13/14 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 28.09.2013, ob 16.00 | - | ŽNK Radomlje | 4:0 | (0:0) | |
12/13 | 12.krog | Radomlje, Radomlje, 05.05.2013, ob 18.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:9 | (0:5) | |
12/13 | 6.krog | Radomlje, Radomlje, 27.10.2012, ob 15.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:9 | (1:6) | |
12/13 | 1.krog | Renkovci, ND Renkovci, 01.09.2012, ob 16.30 | - | ŽNK Radomlje | 10:0 | (5:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 2 : 2 | Primorje Ajdovščina |
ŽNK Maribor | 15 : 0 | Trebnje Brežice |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 5 : 1 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | ŽNK Krim Rolljet |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Maribor | 15 | 45 | |
2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 15 | 35 | |
3 | ŽNK Krim Rolljet | 15 | 31 | |
4 | ŽNK Radomlje | 15 | 25 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 15 | 17 | |
6 | ŽNK Cerklje | 15 | 15 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 15 | 13 | |
8 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 7 | |
9 | Trebnje Brežice | 8 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 29 |
2. | Noelle Vilčnik | 26 |
3. | Kim Juršnik | 23 |
4. | Albina Čizmazija | 19 |
5. | Mirjam Kastelec | 12 |
Gaja Bizjak | 12 | |
7. | Hana Feratović | 10 |
Manca Suhoveršnik | 10 | |
Selma Šabotić | 10 | |
10. | Patricija Ham | 9 |
Anja Eferl | 9 | |
Taja Lončarič | 9 | |
13. | Tajda Tušek | 8 |
14. | Nika Trdan | 7 |
15. | Ema Horvat | 6 |
Anita Kovačič | 6 | |
Karin Florjančič | 6 | |
Korina Lara Janež | 6 | |
Špela Ručman | 6 | |
20. | Iva Kocijan | 5 |