1.krog |
12.08.2023 ob 16.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 4 : 0 | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod |
2.krog |
20.08.2023 ob 12.00 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | 1 : 1 | Interblock |
3.krog |
26.08.2023 ob 14.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 5 | Jadran Dekani |
4.krog |
02.09.2023 ob 13.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Bilje | 2 : 1 | Interblock |
5.krog |
09.09.2023 ob 18.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 3 | Roltek Dob |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 2 | Triglav Kranj |
7.krog |
16.09.2023 ob 12.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje | 2 : 4 | Interblock |
8.krog |
23.09.2023 ob 14.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
9.krog |
01.10.2023 ob 16.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 7 : 2 | Interblock |
10.krog |
07.10.2023 ob 16.00 |
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod | Arne Tabor 69 | 0 : 1 | Interblock |
11.krog |
15.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 1 | NK Vrhnika |
12.krog |
21.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Dekani - igrišče z UT | Jadran Dekani | 3 : 1 | Interblock |
13.krog |
28.10.2023 ob 15.15 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 2 | Vitanest Bilje |
14.krog |
04.11.2023 ob 17.30 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Roltek Dob | 5 : 1 | Interblock |
15.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Športni center Kranj - igrišče z UT | AH Vrtač Triglav Kranj | 2 : 1 | Interblock |
16.krog |
18.11.2023 ob 13.45 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 1 | Primorje |
17.krog |
10.03.2024 ob 12.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 1 | Interblock |
18.krog |
16.03.2024 ob 12.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 6 | Kalcer Radomlje |
19.krog |
23.03.2024 ob 12.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 0 | Primorje |
20.krog |
01.04.2024 ob 13.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 5 | Arne Tabor 69 |
21.krog |
07.04.2024 ob 12.00 |
Športni park Dob | Roltek Dob | 1 : 0 | IB 1975 Ljubljana |
22.krog |
13.04.2024 ob 13.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 4 | AH Vrtač Triglav Kranj |
23.krog |
20.04.2024 ob 12.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Bilje | 2 : 0 | IB 1975 Ljubljana |
24.krog |
27.04.2024 ob 12.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 6 | Kalcer Radomlje |
25.krog |
05.05.2024 ob 13.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 1 : 1 | IB 1975 Ljubljana |
26.krog |
11.05.2024 ob 12.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | : | Vrhnika |
27.krog |
19.05.2024 ob 14.00 |
Športni park Dekani - igrišče z UT | Jadran Dekani | : | IB 1975 Ljubljana |
INTERBLOCK |
---|
Stadion: ŽŠD Ljubljana |
Tesovnikova 54 1000 Ljubljana tel: fax: email: info@nkinterblock.com www: www.nkinterblock.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nik Grabnar | 8 |
2. | Tian Matanić | 4 |
3. | Mark Muzlovič | 2 |
Kenan Velić | 2 | |
Uroš Petrović | 2 | |
6. | Tim Loncaric | 1 |
Sergej Pandža | 1 | |
Gal Timotej Tratnik | 1 | |
Bruno Tuta Klašnja | 1 | |
Til David Poppe | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 25 | 65 | |
2 | AH Vrtač Triglav Kranj | 25 | 55 | |
3 | Roltek Dob | 25 | 47 | |
4 | Bilje | 25 | 44 | |
5 | Jadran Dekani | 25 | 34 | |
6 | Vrhnika | 25 | 27 | |
7 | Arne Tabor 69 | 25 | 21 | |
8 | Primorje | 25 | 20 | |
9 | Tabor Sežana | 25 | 19 | |
10 | IB 1975 Ljubljana | 25 | 16 |