Sodniki: | Ferčič Jani (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 60 |
ŽNK MSM Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK MSM Ptuj | 0 : 8 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK MSM Ptuj | 1 : 2 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK MSM Ptuj | 1 : 3 | ŽNK Teleing GMT žute |
Z |
ŽNK MSM Ptuj | 2 : 1 | ŽNK Teleing GMT plave |
N |
ŽNK MSM Ptuj | 1 : 1 | ŽNK Teleing GMT žute |
ŽNK Teleing GMT plave | |||
---|---|---|---|
N |
ŽNK Teleing GMT plave | 1 : 1 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Teleing GMT žute | 0 : 2 | ŽNK Teleing GMT plave |
P |
ŽNK MSM Ptuj | 2 : 1 | ŽNK Teleing GMT plave |
P |
ŽNK Maribor | 1 : 0 | ŽNK Teleing GMT plave |
P |
ŽNK Teleing GMT plave | 3 : 4 | ŽNK Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MSM International Organisation | 22 | 7 | 3 | 12 | 26 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 22 | 12 | 3 | 7 | 60 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MSM International Organisation | 15 | 4 | 2 | 9 | 16 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 15 | 9 | 2 | 4 | 45 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MSM International Organisation | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 |
16/17 | 11.krog | Maribor, Športni park Tabor, 22.04.2017, ob 13.00 | ŽNK MSM Ptuj | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:1 | (1:0) |
16/17 | 9.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - umetna trava, 08.04.2017, ob 10.00 | ŽNK MSM Ptuj | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor, 15.10.2016, ob 10.30 | ŽNK MSM Ptuj | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:7 | (0:3) |
16/17 | 3.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 01.10.2016, ob 10.00 | ŽNK MSM Ptuj | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:3 | (2:0) |
15/16 | 8.krog | Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 21.05.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) | |
15/16 | 6.krog | Ptuj, UMETNA TRAVA PTUJ, 23.04.2016, ob 11.05 | - | MSM International Organisation | 4:2 | (3:2) | |
15/16 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 02.04.2016, ob 14.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:1) | |
15/16 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 17.10.2015, ob 10.30 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:9 | (1:5) | |
15/16 | 2.krog | Ptuj, Mestni stadion - umetna trava, 19.09.2015, ob 11.05 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:8 | (0:3) | |
15/16 | 1.krog | Ptuj, ŠP Tabor - pomožno igrišče, 12.09.2015, ob 10.30 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:3 | (0:0) | |
14/15 | 7.krog | Radlje ob Dravi, Radlje ob Dravi, 16.05.2015, ob 15.35 | - | MSM International Organisation | 1:4 | (1:2) | |
14/15 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 25.04.2015, ob 14.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:2 | (0:1) | |
14/15 | 3.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion, 12.10.2014, ob 11.05 | - | MSM International Organisation | 5:0 | (2:0) | |
14/15 | 1.krog | Ptuj, MESTNI STADION PTUJ, 11.04.2015, ob 10.30 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:2 | (0:0) | |
13/14 | 8.krog | Maribor, Športni park Tabor, 24.05.2014, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 6.krog | DORNAVA, ŠD DORNAVA, 26.04.2014, ob 10.30 | - | MSM International Organisation | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 4.krog | Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI, 27.10.2013, ob 10.30 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:2 | (0:1) | |
13/14 | 2.krog | Maribor, Športni park Tabor, 28.09.2013, ob 10.30 | - | MSM International Organisation | 1:2 | (1:2) | |
12/13 | 7.krog | Maribor, Športni park Tabor, 18.05.2013, ob 10.50 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 27.04.2013, ob 11.20 | - | MSM International Organisation | 1:1 | (1:0) | |
12/13 | 3.krog | Leskovec, ŠD Leskovec, 13.10.2012, ob 11.20 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:0 | (0:0) | |
12/13 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 15.09.2012, ob 17.50 | - | MSM International Organisation | 3:0 | (2:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
ŽNK MSM Ptuj | 2 : 1 | ŽNK Teleing GMT plave |
ŽNK MSM Ptuj | 1 : 3 | ŽNK Teleing GMT žute |
ŽNK Teleing GMT žute | 0 : 2 | ŽNK Teleing GMT plave |
ŽNK MSM Ptuj | 1 : 2 | ŽNK Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Maribor | 16 | 39 | |
2 | ŽNK Teleing GMT plave | 17 | 36 | |
3 | ŽNK Radomlje | 17 | 26 | |
4 | ŽNK Teleing GMT žute | 16 | 8 | |
5 | ŽNK MSM Ptuj | 14 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Anja Eferl | 33 |
2. | Tia Vaupotič | 17 |
3. | Nina Kajzba | 14 |
4. | Zoja Škerget | 11 |
5. | Ana Gerjolj | 7 |
6. | Anja Šebjan | 6 |
7. | Iva Kocijan | 5 |
8. | Margit Kosirnik | 4 |
Neža Forštnarič | 4 | |
Nuša Kladnik | 4 | |
11. | Maša Zajec | 3 |
Zala Lucija Balažic | 3 | |
Pija Frešer | 3 | |
Leonida Žibrek | 3 | |
15. | Živa Rakovec | 2 |
Melanie Kocet Kustec | 2 | |
Lana Curman | 2 | |
Mina Berden | 2 | |
Lara Casar | 2 | |
20. | Brina Markič | 1 |