Sodniki: | Andonov Julijana (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 30 |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Gažon Koinstal | 0 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 2 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Šentjernej | 0 : 11 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 2 : 3 | Krim |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Gažon Koinstal | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Gažon Koinstal | 0 : 5 | ŽNK Cerklje |
N |
WFC Koper Obala | 2 : 2 | ŽNK Gažon Koinstal |
P |
ŽNK Radomlje | 6 : 0 | ŽNK Gažon Koinstal |
P |
ŽNK Gažon Koinstal | 0 : 6 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Šentjernej | 1 : 6 | ŽNK Gažon Koinstal |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 8 | 6 | 2 | 0 | 32 | ||
Gažon | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 4 | 3 | 1 | 0 | 16 | ||
Gažon | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 4 | 3 | 1 | 0 | 16 | ||
Gažon | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 |
23/24 | 14.krog | Koper, Igrišče Gažon, 28.04.2024, ob 11.00 | ŽNK Gažon Koinstal | - | ŽNK Cerklje | 0:5 | (0:4) |
23/24 | 7.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 22.10.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Gažon | 10:1 | (5:1) |
22/23 | 8.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 30.10.2022, ob 15.00 | ŽNK Cerklje | - | Gažon | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 1.krog | Koper, Igrišče Gažon, 03.09.2022, ob 18.00 | ŽNK Gažon | - | ŽNK Cerklje | 0:4 | (0:4) |
18/19 | 9.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 05.05.2019, ob 17.00 | ŽNK Cerklje | - | Gažon | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 4.krog | Koper, Igrišče Gažon, 11.11.2018, ob 15.00 | Gažon Obala | - | ŽNK Cerklje | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 12.11.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Gažon | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 1.krog | Koper, Igrišče Gažon, 10.09.2017, ob 14.00 | Gažon Obala | - | ŽNK Cerklje | 0:6 | (0:5) |
7. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje | 10 : 1 | ŽNK Gažon Koinstal |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
Krim | 11 : 0 | Šentjernej |
WFC Koper Obala | 0 : 2 | ŽNK Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje Gaia Naturelle | 14 | 39 | |
2 | ŽNK Cerklje | 14 | 29 | |
3 | Krim | 14 | 28 | |
4 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 24 | |
5 | ŽNK Radomlje | 14 | 21 | |
6 | WFC Koper Obala | 14 | 11 | |
7 | ŽNK Gažon Koinstal | 14 | 10 | |
8 | Šentjernej | 14 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ela Velišček | 29 |
2. | Ema Malgaj | 25 |
3. | Ela Abram | 19 |
4. | Pia Zupančič | 12 |
5. | Vita Mamić | 11 |
Vita Kolar | 11 | |
7. | Neja Selan | 10 |
Anamarija Esther Škraba | 10 | |
9. | Sara Vegelj | 9 |
Nika Pirc | 9 | |
Aneli Kutin Prešeren | 9 | |
12. | Maša Šegatin | 8 |
Natalija Globočnik | 8 | |
Julija Žnidaršič | 8 | |
Lina Leben | 8 | |
Gaja Pintar | 8 | |
Veronika Furlan | 8 | |
18. | Kiara Košir | 7 |
19. | Karin Vrbetić | 6 |
Hana Ramulić | 6 |