Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Gabrovec David (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Vidali Manuel (6. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 1000 |
Rogaška | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Rogaška |
N |
Rogaška | 2 : 2 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 0 | Rogaška |
P |
Rogaška | 1 : 2 | Celje |
Z |
Domžale | 0 : 1 | Rogaška |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Mura |
P |
Celje | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Aluminij |
Z |
Domžale | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rogaška | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Olimpija Ljubljana | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rogaška | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
Olimpija Ljubljana | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rogaška | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
Olimpija Ljubljana | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 |
23/24 | 29.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 06.04.2024, ob 15.00 | Rogaška | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (1:1) |
23/24 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 10.02.2024, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Rogaška | 2:2 | (0:2) |
23/24 | 11.krog | Rogaška Slatina, 01.10.2023, ob 15.00 | Rogaška | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 29.07.2023, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Rogaška | 5:0 | (2:0) |
29. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 0 : 2 | Maribor |
Rogaška | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Koper |
Mura | 1 : 3 | Celje |
Bravo Kostel | 1 : 3 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 34 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 34 | 64 | |
3 | Maribor | 34 | 63 | |
4 | Koper | 34 | 47 | |
5 | Bravo Kostel | 34 | 46 | |
6 | Mura | 34 | 42 | |
7 | Domžale | 34 | 39 | |
8 | Rogaška | 34 | 33 | |
9 | Kalcer Radomlje | 34 | 31 | |
10 | Aluminij | 34 | 28 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arnel Jakupović | 17 |
2. | Aljoša Matko | 15 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 13 |
4. | Matej Poplatnik | 11 |
5. | Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 |
6. | Madžid Šošić | 9 |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Patrik Mijić | 9 | |
Amadej Maroša | 9 | |
Jošt Pišek | 9 | |
12. | Josip Iličić | 8 |
Mario Krstovski | 8 | |
14. | Nemanja Motika | 7 |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
19. | Martin Pečar | 6 |
Danijel Šturm | 6 |