Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Bravo Publikum
Sreda, 23.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
VOC Celje 2 : 3 Domžale
Sreda, 23.avgust 2017 | Žalec, Športni center Žalec
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Sreda, 23.avgust 2017 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Interblock 3 : 1 Aluminij
Sreda, 23.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krka 2 : 2 Koper
Sreda, 23.avgust 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Krško 3 : 1 Kalcer Radomlje
Sreda, 23.avgust 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Mura 1 : 6 Maribor
Sobota, 2.september 2017 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
2. krog
Triglav Kranj 4 : 1 Interblock
Sobota, 12.avgust 2017 | Kranj, Športni center Kranj
Kalcer Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 12.avgust 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje
Maribor 5 : 1 Krško
Sobota, 12.avgust 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Koper 3 : 1 Aluminij
Sobota, 12.avgust 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Krka 4 : 2 Mura
Nedelja, 13.avgust 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Domžale 2 : 3 Gorica
Sobota, 2.september 2017 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Bravo Publikum 3 : 1 VOC Celje
Sreda, 6.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
3. krog
Mura 3 : 0 Koper
Sobota, 19.avgust 2017 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
VOC Celje 2 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 19.avgust 2017 | Celje, Arena Z'dežele
Gorica 4 : 3 Bravo Publikum
Sobota, 19.avgust 2017 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Aluminij 2 : 4 Triglav Kranj
Sobota, 19.avgust 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Krško 5 : 5 Krka
Sobota, 2.september 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Maribor
Sreda, 6.september 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Interblock 1 : 1 Domžale
Sreda, 6.september 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
4. krog
Bravo Publikum 1 : 3 Interblock
Sobota, 26.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale 0 : 2 Aluminij
Sobota, 26.avgust 2017 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Kalcer Radomlje 3 : 0 Gorica
Sobota, 26.avgust 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje
Maribor 4 : 1 VOC Celje
Sobota, 26.avgust 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Koper 1 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 26.avgust 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Krka 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 27.avgust 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Mura 1 : 3 Krško
Sreda, 6.september 2017 | Rakičan, Igrišče Rakičan
5. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Mura
Sobota, 9.september 2017 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
VOC Celje 2 : 1 Krka
Sobota, 9.september 2017 | Celje, Arena Z'dežele
Aluminij 1 : 0 Bravo Publikum
Sobota, 9.september 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Triglav Kranj 5 : 3 Domžale
Nedelja, 10.september 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Krško 3 : 0 Koper
Nedelja, 10.september 2017 | Brežice, Stadion Brežice
Interblock 0 : 1 Kalcer Radomlje
Nedelja, 10.september 2017 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Gorica 2 : 0 Maribor
Nedelja, 26.november 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
6. krog
Bravo Publikum 3 : 0 Triglav Kranj
Petek, 15.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 2 : 3 Gorica
Petek, 15.september 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
Kalcer Radomlje 1 : 0 Aluminij
Petek, 15.september 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Koper 3 : 2 Domžale
Sobota, 16.september 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Mura 2 : 2 VOC Celje
Sobota, 16.september 2017 | Rakičan, Igrišče Rakičan
Maribor 4 : 0 Interblock
Nedelja, 17.september 2017 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krško 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Torek, 31.oktober 2017 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
7. krog
VOC Celje 1 : 2 Krško
Sobota, 23.september 2017 | Celje, Stadion Olimp Celje
Aluminij 0 : 2 Maribor
Sobota, 23.september 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 0 : 2 Bravo Publikum
Nedelja, 24.september 2017 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Interblock 1 : 2 Krka
Nedelja, 24.september 2017 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Triglav Kranj 3 : 1 Kalcer Radomlje
Nedelja, 24.september 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 2 Koper
Ponedeljek, 25.september 2017 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
Gorica 1 : 0 Mura
Sreda, 27.september 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
8. krog
Koper 0 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 30.september 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 5 : 1 VOC Celje
Sobota, 30.september 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krka 2 : 6 Aluminij
Sobota, 30.september 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
Mura 2 : 0 Interblock
Sobota, 30.september 2017 | Rakičan, Igrišče Rakičan
Kalcer Radomlje 1 : 2 Domžale
Sobota, 30.september 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Krško 1 : 2 Gorica
Nedelja, 1.oktober 2017 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Maribor 2 : 1 Triglav Kranj
Petek, 1.december 2017 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
9. krog
Aluminij 3 : 2 Mura
Sobota, 7.oktober 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo Publikum 3 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 7.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
VOC Celje 2 : 3 Koper
Sobota, 7.oktober 2017 | Celje, Stadion Olimp Celje
Interblock 3 : 1 Krško
Nedelja, 8.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 3 : 1 Maribor
Sreda, 8.november 2017 | Domžale, Športni park Domžale
Gorica 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 3.december 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Triglav Kranj 2 : 1 Krka
Sreda, 14.marec 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
10. krog
Maribor 1 : 1 Bravo Publikum
Petek, 13.oktober 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Krka 1 : 2 Domžale
Petek, 13.oktober 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Mura 2 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 14.oktober 2017 | Rakičan, Igrišče Rakičan
Krško 1 : 2 Aluminij
Sobota, 14.oktober 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
VOC Celje 2 : 1 Gorica
Sobota, 14.oktober 2017 | Celje, Arena Z'dežele
Koper 0 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 15.oktober 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Interblock
Nedelja, 15.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
11. krog
Kalcer Radomlje 0 : 3 Maribor
Sobota, 21.oktober 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje
Interblock 0 : 3 VOC Celje
Nedelja, 22.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Gorica 1 : 2 Koper
Nedelja, 22.oktober 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Triglav Kranj 0 : 3 Krško
Sreda, 15.november 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 5 : 1 Krka
Sreda, 22.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale 4 : 0 Mura
Četrtek, 23.november 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 25.november 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
12. krog
Koper 1 : 3 Maribor
Petek, 27.oktober 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 1 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 28.oktober 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Mura 0 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 28.oktober 2017 | Rakičan, Igrišče Rakičan
Krško 1 : 3 Domžale
Sobota, 28.oktober 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 3 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 28.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
VOC Celje 1 : 0 Aluminij
Sobota, 28.oktober 2017 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 1 : 4 Interblock
Nedelja, 29.oktober 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
13. krog
Bravo Publikum 1 : 1 Krško
Sobota, 4.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Interblock 2 : 2 Koper
Sobota, 4.november 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Kalcer Radomlje 0 : 1 Mura
Sobota, 4.november 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Maribor 2 : 1 Krka
Sobota, 4.november 2017 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.november 2017 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Aluminij 1 : 1 Gorica
Nedelja, 5.november 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Triglav Kranj 0 : 1 VOC Celje
Nedelja, 5.november 2017 | Kranj, Športni center Kranj
14. krog
Koper 3 : 3 Krka
Sobota, 11.november 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Aluminij 1 : 1 Interblock
Sobota, 11.november 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 0 : 1 Krško
Sobota, 11.november 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Bravo Publikum 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 12.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale 1 : 2 VOC Celje
Nedelja, 12.november 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 8 : 1 Mura
Nedelja, 12.november 2017 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Triglav Kranj 1 : 0 Gorica
Sreda, 7.marec 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
15. krog
Interblock 4 : 1 Triglav Kranj
Sobota, 18.november 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Gorica 0 : 1 Domžale
Sobota, 18.november 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Aluminij 3 : 0 Koper
Sobota, 18.november 2017 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 7 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.november 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krško 1 : 2 Maribor
Sobota, 18.november 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Mura 1 : 0 Krka
Sobota, 18.november 2017 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 1 : 1 Bravo Publikum
Nedelja, 19.november 2017 | Celje, Arena Z'dežele
16. krog
Kalcer Radomlje 2 : 1 VOC Celje
Sobota, 17.marec 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Koper 3 : 0 Mura
Nedelja, 18.marec 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 0 : 4 Aluminij
Sobota, 24.marec 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 2 : 3 Gorica
Sreda, 4.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 3 : 2 Interblock
Sreda, 4.april 2018 | Domžale, Športni park Domžale
Maribor 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sreda, 4.april 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Krka 2 : 3 Krško
Sreda, 18.april 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
17. krog
Gorica 0 : 2 Kalcer Radomlje
Nedelja, 4.marec 2018 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
VOC Celje 4 : 1 Maribor
Nedelja, 4.marec 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Triglav Kranj 7 : 0 Koper
Nedelja, 4.marec 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Krško 4 : 0 Mura
Nedelja, 4.marec 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Krka
Sreda, 7.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Interblock 1 : 1 Bravo Publikum
Četrtek, 15.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Aluminij 16:30 Domžale
Sreda, 16.maj 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
18. krog
Domžale 1 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 10.marec 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Publikum 3 : 1 Aluminij
Nedelja, 11.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 0 : 1 Krško
Nedelja, 11.marec 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 2 : 1 Interblock
Nedelja, 11.marec 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Maribor 1 : 1 Gorica
Sreda, 14.marec 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Mura 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Sreda, 14.marec 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krka 2 : 0 VOC Celje
Četrtek, 22.marec 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
19. krog
Domžale 8 : 0 Koper
Sobota, 31.marec 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Interblock 0 : 0 Maribor
Sobota, 31.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
VOC Celje 3 : 0 Mura
Sobota, 31.marec 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Krško
Sobota, 31.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gorica 1 : 0 Krka
Sobota, 31.marec 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Triglav Kranj 1 : 1 Bravo Publikum
Sobota, 31.marec 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 31.marec 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
20. krog
Koper 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 7.april 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Mura 0 : 3 Gorica
Sobota, 7.april 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Bravo Publikum 0 : 2 Domžale
Nedelja, 8.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Krško 1 : 1 VOC Celje
Nedelja, 8.april 2018 | Brežice, Stadion Brežice
Maribor 1 : 2 Aluminij
Nedelja, 8.april 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Kalcer Radomlje 0 : 3 Triglav Kranj
Nedelja, 8.april 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Krka 2 : 0 Interblock
Nedelja, 8.april 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
21. krog
Bravo Publikum 1 : 1 Koper
Sobota, 14.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
VOC Celje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.april 2018 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Interblock 1 : 0 Mura
Sobota, 14.april 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Aluminij 1 : 2 Krka
Sobota, 14.april 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Gorica 1 : 3 Krško
Sobota, 14.april 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Triglav Kranj 1 : 2 Maribor
Sobota, 14.april 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 4 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 15.april 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
22. krog
Koper 1 : 3 VOC Celje
Sreda, 18.april 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Gorica
Sobota, 21.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Mura 2 : 1 Aluminij
Sobota, 21.april 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 0 : 0 Interblock
Nedelja, 22.april 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Maribor 3 : 0 Domžale
Nedelja, 22.april 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Kalcer Radomlje 0 : 1 Bravo Publikum
Nedelja, 22.april 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Krka 0 : 2 Triglav Kranj
Nedelja, 22.april 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
23. krog
Bravo Publikum 3 : 0 Maribor
Sreda, 25.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Aluminij 2 : 2 Krško
Sreda, 25.april 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 4 : 0 Krka
Sreda, 25.april 2018 | Domžale, Športni park Domžale
Interblock 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sreda, 25.april 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Triglav Kranj 17:00 Mura
Sobota, 5.maj 2018 | Kranj, Športni center Kranj
Kalcer Radomlje 17:00 Koper
Sobota, 5.maj 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Gorica 17:30 VOC Celje
Nedelja, 6.maj 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
24. krog
Koper 17:00 Gorica
Sobota, 12.maj 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
VOC Celje 17:00 Interblock
Sobota, 12.maj 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Olimpija Ljubljana 17:00 Aluminij
Sobota, 12.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krško 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 12.maj 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Mura 17:00 Domžale
Sobota, 12.maj 2018 | Rakičan, Igrišče Rakičan
Krka 17:00 Bravo Publikum
Sobota, 12.maj 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Maribor 17:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 12.maj 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
25. krog
Maribor 17:30 Koper
Sobota, 19.maj 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 17:30 Krka
Sobota, 19.maj 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Bravo Publikum 17:30 Mura
Sobota, 19.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Domžale 17:30 Krško
Sobota, 19.maj 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Triglav Kranj 17:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 19.maj 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Aluminij 17:30 VOC Celje
Sobota, 19.maj 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Interblock 17:30 Gorica
Sobota, 19.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
26. krog
Koper 17:30 Interblock
Nedelja, 27.maj 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Gorica 17:30 Aluminij
Nedelja, 27.maj 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
VOC Celje 17:30 Triglav Kranj
Nedelja, 27.maj 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Olimpija Ljubljana 17:30 Domžale
Nedelja, 27.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krško 17:30 Bravo Publikum
Nedelja, 27.maj 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Mura 17:30 Kalcer Radomlje
Nedelja, 27.maj 2018 | Rakičan, Igrišče Rakičan
Krka 17:30 Maribor
Nedelja, 27.maj 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT



DELI NA