Sodniki: | Zagorc Lucija (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 40 |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
MB Tabor | 0 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Krim | 3 : 4 | MB Tabor |
Z |
ŽNK Posavje | 1 : 3 | MB Tabor |
P |
MB Tabor | 1 : 6 | ŽNK Mura Nona |
P |
MB Tabor | 3 : 7 | ŽNK Podravje Aluminij |
ŽNK Krim | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Radomlje | 5 : 1 | ŽNK Krim |
P |
ŽNK Krim | 3 : 4 | MB Tabor |
P |
ŽNK Podravje Aluminij | 5 : 1 | ŽNK Krim |
P |
ŽNK Posavje | 4 : 2 | ŽNK Krim |
Z |
ŽNK Krim | 6 : 2 | NŠ ŽNK Radlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 8 | 4 | 0 | 4 | 23 | ||
Krim RollJet | 8 | 4 | 0 | 4 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||
Krim RollJet | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 | ||
Krim RollJet | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 |
22/23 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 20.05.2023, ob 14.30 | ŽNK Krim | - | NK MB Tabor | 3:4 | (3:1) |
22/23 | 12.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 22.04.2023, ob 15.30 | ŽNK Krim | - | NK MB Tabor | 4:6 | (4:6) |
22/23 | 11.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 22.04.2023, ob 18.30 | MB Tabor | - | Krim RollJet | 4:2 | (4:2) |
22/23 | 9.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 08.04.2023, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | NK MB Tabor | 1:9 | (0:5) |
18/19 | 13.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 11.05.2019, ob 12.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | NK MB Tabor | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 9.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 15.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | NK MB Tabor | 9:0 | (6:0) |
18/19 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 06.10.2018, ob 11.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | NK MB Tabor | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 08.09.2018, ob 13.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | NK MB Tabor | 3:0 | (1:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Radomlje | 0 : 4 | ŽNK Podravje Aluminij |
ŽNK Mura Nona | 1 : 2 | ŽNK Posavje |
ŽNK Podravje Aluminij | 14 : 1 | ŽNK Krim |
NŠ ŽNK Radlje | 1 : 3 | ŽNK Posavje |
ŽNK Podravje Aluminij | 0 : 1 | ŽNK Posavje |
ŽNK Posavje | 1 : 0 | MB Tabor |
MB Tabor | 4 : 2 | ŽNK Krim |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Posavje | 24 | 56 | |
2 | ŽNK Podravje Aluminij | 24 | 52 | |
3 | ŽNK Mura Nona | 24 | 50 | |
4 | MB Tabor | 24 | 28 | |
5 | NŠ ŽNK Radlje | 24 | 24 | |
6 | ŽNK Radomlje | 24 | 20 | |
7 | ŽNK Krim | 24 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nella Gjergjek | 40 |
2. | Nika Šegula | 24 |
3. | Kiara Košir | 23 |
4. | Ella Majcenovič | 21 |
5. | Ivana Filipčič | 19 |
Nia-Jana Jambriško | 19 | |
7. | Maša Samec | 16 |
8. | Mila Drvenkar | 15 |
9. | Sara Grobovšek | 11 |
Sofija Motore | 11 | |
11. | Anamarija Esther Škraba | 9 |
Laura Sinič | 9 | |
Lia Drevenšek | 9 | |
Ula Grm | 9 | |
15. | Zala Zrim | 8 |
Eva Horvat | 8 | |
17. | Alina Halas | 7 |
Neli Bestijanić | 7 | |
Elina Hamulić | 7 | |
20. | Angelina Brčerević | 6 |