2. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  13.08.2017 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Mura

4 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 1800
Mura
1 Matej Andrejč
3 Klemen Pucko
4 Aleksandar Boškovič
7 Alen Kozar
8 Luka Bobičanec
11 Žiga Kous
14 Nik Lorbek
18 Borut Lukač
21 Žan Karničnik
22 Rok Sirk
23 Arpad Vaš


Rezervni igralci
12 Dean Šafarić
5 Niko Kisilak
6 Saša Celec
9 Mihael Karas
10 Nino Kouter
17 Amadej Maroša
20 Antonio Dodlek

Kalcer Radomlje
1 David Adam
2 Adel Halilović
4 Dominik Ivkič
6 Igor Barukčič
7 Jakob Lužar
9 Anel Hajrić
10 Luka Cerar
17 Marko Kovjenić
19 Robi Jakovljević
20 Grega Marinšek
42 Denis Lidjan


Rezervni igralci
25 Nejc Duščak
5 Tadej Tadič
8 Sandi Nuhanović
11 Nejc Levec
14 Boris Vidović
21 Gašper Trdin
44 Lenart Brolih

Trener
Ante Šimundža

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Matej Jug

Zadetki
Luka Bobičanec 1 : 0 37'
Arpad Vaš 2 : 0 48'
Luka Bobičanec 3 : 0 55'
Amadej Maroša 4 : 0 88'

Dogodki
Menjava Trdin /  Marinšek 17'
Luka Bobičanec 22'
Žan Karničnik 35'
Luka Cerar 47'
Menjava Tadič /  Lidjan 59'
Menjava Levec /  Lužar 63'
Menjava Maroša /  Sirk 71'
Menjava Dodlek /  Bobičanec 76'
Marko Kovjenić 80'
Menjava Kouter /  Vaš 82'
Robi Jakovljević 85'
Nino Kouter 85'

2. krog
AŠK Bravo 1 : 0 Nafta 1903
Jadran Dekani 1 : 1 Brežice - Terme Čatež
Roltek Dob 0 : 1 Farmtech Veržej
Drava Ptuj 5 : 2 Brda
Krka 1 : 2 Rogaška
Cherrybox 24 Tabor Sežana 3 : 2 Ilirija 1911
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Zarica Kranj 1 : 1 Fužinar Ravne Systems

LESTVICA
1 Mura 17 44
2 Drava Ptuj 17 37
3 Nafta 1903 17 35
4 Kalcer Radomlje 17 31
5 Jadran Dekani 17 30
6 Cherrybox 24 Tabor Sežana 17 26
7 Krka 17 26
8 AŠK Bravo 17 24
9 Roltek Dob 17 23
10 Brežice - Terme Čatež 17 19
11 Zarica Kranj 17 17
12 Rogaška 17 17
13 Ilirija 1911 17 15
14 Brda 17 14
15 Fužinar Ravne Systems 17 14
16 Farmtech Veržej 17 10

STRELCI
1. Luka Bobičanec 12
2. Anel Hajrić 11
3. Rok Sirk 9
Luka Stepančič 9
5. Jernej Leskovar 8
Theodore Develan Wilson 8
7. Vedran Vinko 7
Luka Cerar 7
Alen Neskič 7
Amadej Maroša 7
Luka Šalamun 7
12. Alen Kozar 6
Milan Đajič 6
Gregor Ščulac 6
Nastja Čeh 6
Marko Roginić 6
Senad Jarović 6
Marko Panikvar 6
19. Tilen Pečnik 5
Matic Kopač 5

DELI NA