2. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  01.09.2018 ob 19.00

Primorje Ajdovščina

8 : 0

Trebnje Brežice

Sodniki: Ozebek Matej (glavni sodnik), Kavčič Andraž (1. pomoč), Krapež Andraž (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 50
Primorje Ajdovščina
12 Jana Ličen V
5 Gaja Bizjak
6 Nina Ipavec
7 Lara Ferjančič
9 Marija Capuder K
11 Eva Sulič
15 Taša Ličen
16 Lija Rušt
17 Nina Pelicon
18 Nika Bizjak
21 Jerneja Brus


Rezervne igralke
3 Zala Mermolja
8 Maja Gruntar
14 Zala Silič
20 Neja Prinčič

Trebnje Brežice
1 Tjaša Zupančič V
2 Manuela Keršič
3 Zala Perpar
4 Špela Škufca
7 Ana Hostnik K
8 Zoja Redek
9 Melina Muratović
10 Alisa Glavan
11 Julia Verhovec
15 Ester Urek
16 Franja Roženbergar


Rezervne igralke
6 Vesna Horvatič
12 Maruša Bračun
13 Maja Žnidarič
20 Lara Lobe

Trener
Luka Kompara

Trener
Tanja Lekić

Sodnik
Matej Ozebek

Zadetki
Lara Ferjančič 1 : 0 6'
Lija Rušt 2 : 0 15'
Nina Ipavec 3 : 0 34'
Gaja Bizjak 4 : 0 46'
Gaja Bizjak 5 : 0 56'
Gaja Bizjak 6 : 0 62'
Gaja Bizjak 7 : 0 67'
Gaja Bizjak 8 : 0 76'

Dogodki
Menjava Gruntar /  Bizjak 41'
Menjava Žnidarič /  Redek 41'
Menjava Prinčič /  Sulič 46'
Menjava Mermolja /  Pelicon 54'
Menjava Silič /  Rušt 58'
Menjava Horvatič /  Muratović 65'
Menjava Bračun /  Perpar 76'

2. krog
ŽNK Krim Rolljet 2 : 1 ŽNK Radomlje
ŽNK Bar Ranca Ptuj 0 : 6 ŽNK Telemach GMT Beltinci
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 2 ŽNK Cerklje
Primorje Ajdovščina 8 : 0 Trebnje Brežice

LESTVICA
1 ŽNK Maribor 9 27
2 ŽNK Telemach GMT Beltinci 9 21
3 ŽNK Krim Rolljet 8 18
4 ŽNK Radomlje 9 15
5 ŽNK Bar Ranca Ptuj 9 13
6 Primorje Ajdovščina 8 10
7 ŽNK Cerklje 9 7
8 ŽNK Olimpija Ljubljana 9 4
9 Trebnje Brežice 8 0

STRELCI
1. Noelle Vilčnik 16
2. Albina Čizmazija 14
3. Nina Kajzba 12
4. Manca Suhoveršnik 10
Kim Juršnik 10
6. Hana Feratović 9
Mirjam Kastelec 9
8. Selma Šabotić 8
9. Patricija Ham 7
Gaja Bizjak 7
11. Taja Lončarič 6
12. Nuša Štumberger 5
Lea Galjot 5
Korina Lara Janež 5
15. Nina Ipavec 4
Špela Ručman 4
Iva Kocijan 4
Zala Igerc 4
Tajda Tušek 4
Ema Horvat 4

DELI NA