12. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  20.10.2018 ob 15.00

AŠK Bravo

3 : 1

Brda

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev: 100
AŠK Bravo
1 Domen Gril V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Darko Zec
6 Aleksander Palamar
7 Domen Jugovar
8 Ovbokha Agboyi K
9 Mitja Križan
10 Mustafa Nukić
11 Anis Jašaragič


Rezervni igralci
12 Igor Vekić V
13 Milan Đajič
14 Jaka Ihbeisheh
15 Matevž Turkuš
16 Alen Krcić
17 Nik Salaj
18 Jurij Španja

Brda
1 Matej Mavrič V
9 Sacha Varga
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar K
16 Franci Perko
18 Darius Daniel Jalinous
19 Maxi Leon Žižek
20 Anže Kuraj
21 Jure Bužinel
22 Rembert Jusus Escobar Ruiz
24 Žan Florjanc


Rezervni igralci
12 Matija Radikon V
2 Grega Debenjak
7 Jan Štrukelj
11 Alen Pavić
14 Črt Jevšnik

Trener
Dejan Grabić

Trener
Tomaž Lulik

Sodnik
Miran Bukovec

Zadetki
Mitja Križan 1 : 0 31'
Matic Marcius 1 : 1 72'
Mitja Križan 2 : 1 87'
Matevž Turkuš 3 : 1 94'

Dogodki
Ovbokha Agboyi 38'
Darko Zec 39'
Mustafa Nukić 42'
Darius Daniel Jalinous 46'
Menjava Štrukelj /  Kuraj 50'
Menjava Pavić /  Florjanc 63'
Menjava Krcić /  Jašaragič 63'
Menjava Đajič /  Palamar 68'
Alen Pavić 73'
Menjava Debenjak /  Varga 75'
Menjava Turkuš /  Jugovar 83'
Franci Perko 84'
Matic Marcius 85'
David Brekalo 93'

12. krog
Ankaran Postojna 2 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 3 : 1 Brda
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Jadran Dekani
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Kalcer Radomlje
Vitanest Bilje 1 : 2 Ilirija 1911
Rogaška 1 : 3 Krka
Roltek Dob 2 : 0 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Mustafa Nukić 9
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
6. Miha Kostanjšek 8
Luka Cerar 8
Žan Nikolić 8
9. Gaber Petric 7
Žan Medved 7
Jernej Trstenjak 7
12. Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Erwin Tiganj 5
Nermin Haljeta 5
Matic Marcius 5
18. Mitja Križan 4
Dino Stančič 4
Dejan Banovič 4

DELI NA