1. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  04.08.2018 ob 17.30

AŠK Bravo

3 : 2

CherryBox24 Tabor Sežana

Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Novak Bogdan
Št. gledalcev: 300
AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Luka Žinko
6 Aleksander Palamar
7 Luka Gajič
8 Ovbokha Agboyi
9 Mustafa Nukić
10 Domen Jugovar
11 Milan Đajič K


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Nik Salaj
14 Marko Huč
15 Anis Jašaragič
16 Jetmir Torra
17 Jurij Španja
18 Lan Piskule

CherryBox24 Tabor Sežana
1 Nick Bičić V
3 Klemen Nemanič
4 Marko Vukelić
5 Antonio Azinović
7 Davor Škerjanc K
8 Leon Sever
11 Dino Stančič
13 Jurij Požrl
14 Stefan Stevanović
16 Marko Bačanin
18 Erik Salkić


Rezervni igralci
12 Arian Rener V
2 Toni Aliaj
6 Klemen Kariž
9 Papa Ibou Kebe
10 Nace Kosmač
15 Dražen Vidaković
17 Marsel Stare

Trener
Dejan Grabić

Trener
Andrej Razdrh

Sodnik
Marko Lacković

Zadetki
Mustafa Nukić 1 : 0 9'
Domen Jugovar 2 : 0 38'
Marko Bačanin 2 : 1 42'
Anis Jašaragič 3 : 1 88'
Papa Ibou Kebe 3 : 2 89'

Dogodki
Klemen Nemanič 37'
Menjava Kariž /  Škerjanc 60'
Menjava Kebe /  Stančič 71'
Aleksander Palamar 71'
Menjava Jašaragič /  Gajič 76'
Menjava Stare /  Stevanović 83'
Menjava Španja /  Nukić 85'
Menjava Salaj /  Palamar 92'

1. krog
AŠK Bravo 3 : 2 CherryBox24 Tabor Sežana
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Ankaran Postojna
Brežice Terme Čatež 1 : 5 Drava Dakinda Ptuj
Vitanest Bilje 0 : 1 Beltinci
Rogaška 2 : 0 Brda
Roltek Dob 3 : 1 Jadran Dekani
Krka 3 : 2 Ilirija 1911
Nafta 1903 1 : 0 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 15 33
2 AŠK Bravo 15 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 15 27
4 Krka 15 27
5 Roltek Dob 15 26
6 Drava Dakinda Ptuj 15 24
7 Nafta 1903 15 23
8 Ankaran Postojna 15 20
9 Fužinar Vzajemci 15 19
10 Rogaška 15 18
11 Beltinci 15 17
12 Ilirija 1911 15 15
13 Vitanest Bilje 15 14
14 Jadran Dekani 15 13
15 Brda 15 10
16 Brežice Terme Čatež 15 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 12
3. Mustafa Nukić 9
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 9
Jaka Bizjak 9
6. Miha Kostanjšek 8
Luka Cerar 8
Žan Nikolić 8
9. Gaber Petric 7
Žan Medved 7
Jernej Trstenjak 7
12. Ovbokha Agboyi 5
Sacha Varga 5
Vedran Vinko 5
Erwin Tiganj 5
Nermin Haljeta 5
Matic Marcius 5
18. Mitja Križan 4
Dino Stančič 4
Dejan Banovič 4

DELI NA