Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Bombek Petra (1. pomoč), Buh Helena (2. pomoč) , Česen Aleksandra (4. sodnik) |
Delegat: | Besednjak Aljoša |
Št. gledalcev: | 120 |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 3 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 0 : 7 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
ŽNK Rudar Škale | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
Z |
ŽNK Rudar Škale | 1 : 0 | ŽNK Ankaran |
Z |
ŽNK Maribor | 0 : 3 | ŽNK Rudar Škale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Pomurje Beltinci | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | ||
ND Škale | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | ||
ND Škale | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
ND Škale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16/17 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 31.05.2017, ob 15.30 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ND Škale | 6:0 | (4:0) |
15/16 | 2.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 02.09.2015, ob 16.00 | - | ND Škale | 3:2 | (1:0) | |
14/15 | 3.krog | Koper - Capodistria, ŠRC Bonifika Koper, 20.05.2015, ob 16.00 | - | ND Škale | 4:6 | (1:1) | |
13/14 | 4.krog | Koper - Capodistria, Atletski stadion Bonifika, 21.05.2014, ob 18.00 | - | ND Škale | 4:1 | (2:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Monika Conjar | 5 |
2. | Tjaša Tibaut | 4 |
3. | Natalija Golob | 2 |
Lucija Kos | 2 | |
Kaja Eržen | 2 | |
Larissa Šoronda | 2 | |
Polona Petrač | 2 | |
Alessia Sarnataro | 2 | |
9. | Tea Podrecca | 1 |
Nikoleta Nikolić | 1 | |
Monika Kastelec | 1 | |
Adrijana Mori | 1 | |
Lina Čepak | 1 | |
Nika Pintarič | 1 | |
Izabela Križaj | 1 | |
Vesna Kavšek | 1 | |
Manca Smolnikar | 1 | |
Viktoria Hornakova | 1 | |
Linda Piuca | 1 | |
Lara Ivanuša | 1 |