1.krog |
16.09.2023 ob 15.30 |
Športni stadion Radlje | Aluminij | 5 : 1 | Mura |
1.krog |
16.09.2023 ob 17.00 |
Športni stadion Radlje | Aluminij | 1 : 0 | ŠD Radlje ob Dravi |
2.krog |
16.09.2023 ob 16.00 |
Športni stadion Radlje | ŽNK Žalec | 0 : 5 | Aluminij |
3.krog |
30.09.2023 ob 10.30 |
Športni park Tabor Maribor | DNK Trbovlje | 0 : 11 | Aluminij |
4.krog |
30.09.2023 ob 10.00 |
Športni park Tabor Maribor | Aluminij | 2 : 0 | NK MB Tabor |
4.krog |
30.09.2023 ob 11.30 |
Športni park Tabor Maribor | WFC Drava Ptuj | 0 : 9 | Aluminij |
5.krog |
07.10.2023 ob 11.30 |
Mestni stadion Ptuj | Aluminij | 3 : 0 | Mura |
5.krog |
07.10.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ptuj | Aluminij | 2 : 1 | ŠD Radlje ob Dravi |
6.krog |
07.10.2023 ob 12.00 |
Mestni stadion Ptuj | ŽNK Žalec | 0 : 5 | Aluminij |
7.krog |
21.10.2023 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij | DNK Trbovlje | 0 : 5 | Aluminij |
8.krog |
21.10.2023 ob 10.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 1 : 1 | NK MB Tabor |
8.krog |
21.10.2023 ob 11.30 |
Športni park NK Aluminij | WFC Drava Ptuj | 0 : 5 | Aluminij |
9.krog |
13.04.2024 ob 15.30 |
Športni stadion Radlje | Aluminij | 2 : 0 | ŽNK Mura Nona |
9.krog |
13.04.2024 ob 17.00 |
Športni stadion Radlje | Aluminij | 1 : 1 | Radlje ob Dravi |
10.krog |
13.04.2024 ob 16.00 |
Športni stadion Radlje | ŽNK Žalec | 0 : 3 | Aluminij |
12.krog |
27.04.2024 ob 15.00 |
Igrišče Bratonci | Aluminij | 0 : 0 | MB Tabor |
12.krog |
27.04.2024 ob 16.00 |
Igrišče Bratonci | WFC Drava Ptuj | 0 : 14 | Aluminij |
13.krog |
11.05.2024 ob 10.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 1 : 0 | ŽNK Mura Nona |
13.krog |
11.05.2024 ob 12.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 1 : 0 | Radlje ob Dravi |
14.krog |
11.05.2024 ob 10.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | DNK Trbovlje | 0 : 7 | Aluminij |
14.krog |
11.05.2024 ob 11.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Žalec | 0 : 4 | Aluminij |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nia-Jana Jambriško | 23 |
2. | Nika Šegula | 22 |
3. | Lara Janežič | 12 |
4. | Pia Letonja | 10 |
5. | Tiana Tavčar | 5 |
6. | Nea Vuković | 4 |
7. | Ema Krhlanko | 2 |
Maša Golob | 2 | |
Doris Cimerman | 2 | |
10. | Ariela Maračić | 1 |
Zala Vindiš | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Aluminij | 21 | 57 | |
2 | ŽNK Mura Nona | 21 | 44 | |
3 | MB Tabor | 22 | 44 | |
4 | Radlje ob Dravi | 21 | 39 | |
5 | ŽNK Žalec | 20 | 10 | |
6 | DNK Trbovlje | 19 | 9 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 20 | 6 |