• 17.10.2018 | 2. SNL
    Po nove točke tudi Bravo
    Po dveh krogih premora se v boj za nove točke podajajo tudi nogometaši Brava, ki bodo gostili prerojene Brice. Vodilna Nafta gostuje v Dobu, Tabor pa se bo v derbiju kroga pomeril z Dravo.
  • 13.10.2018 | 2. SNL
    Nafta spet na vrhu
    Nafta se je po porazu Tabora, ki je po rezultatskem preobratu klonil v Dobu, vrnila na vrh ligaške razpredelnice. Lendavčani so po treh zaporednih remijih z 2:0 ugnali Slatinčane.
  • 11.10.2018 | 2. SNL
    Prekmursko-štajerski spopad tudi na malih ekranih
    Tudi nedelja bo kljub reprezentančnemu premoru bogata z nogometom, saj bodo odigrana tudi štiri srečanja 11. kroga 2. SNL. Ljubitelji drugoligaškega nogometa bodo lahko na Sportklubu spremljali prekmursko-štajerski obračun Beltincev in Drave.
    Nafta proti Rogaški za izhod iz serije remijev
    Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vrh lestvice zaseda Bravo, ki pa tudi tokrat ne bo aktiven, zato se lahko na prvo mesto zavihti Nafta. Lendavčani se bodo udarili z Rogaško, obračun izpod lendavskih gričev pa boste lahko spremljali na spletni strani NZS.
  • 10.10.2018 | 2. SNL
    Tabor, Nafta in Radomlje naskakujejo prvo mesto
    Drugoligaše konec tedna čakajo dvoboji 11. kroga, ki pa prav tako ne bo odigran v celoti. Bravo bo v Dekanih gostoval konec meseca, zato se Sežancem, Lendavčanom in tudi Radomljanom ponuja možnost za skok na vrh lestvice.
  • 07.10.2018 | 2. SNL
    Brici presenetili Dravo, Tabor skočil pred Nafto
    Bravo kljub tekmi manj ostaja na prvem mestu, saj je Nafta v Biljah še tretjič zapored iztržila zgolj točko in nazadovala na tretje mesto. Po nedeljski zmagi je izkupiček Brava izenačil Tabor, že v soboto pa so se prve zmage v sezoni pa so se po dvoboju z Dravo razveselili Biljenci.
  • 04.10.2018 | 2. SNL
    Slatinčani v pričakovanju Dobljanov
    Večina drugoligašev bo ta konec tedna sklenila z uvodno tretjino prvenstva, uvodna tekma pa bo odigrana v Rogaški Slatini. Pred kamerami Sportkluba se bosta za nove točke udarili ekipi Rogaške in Doba.
  • 03.10.2018 | 2. SNL
    Drugoligaši zaključujejo uvodno tretjino
    V 2. SNL bodo s tekmami desetega kroga zaključili uvodno tretjino prvenstva. Za zdaj najbolje kaže Bravu, ki pa bo zaradi reprezentančnih obveznosti nekaterih nogometašev tekmo s tretjeuvrščenimi Radomljami odigral šele 24. oktobra. Se lahko na vrh lestvice ponovno zavihti Nafta?
  • 30.09.2018 | 2. SNL
    Bravu mestni derbi, Hajrić blestel v Radomljah
    Ljubljanski derbi ni postregel s presenečenjem, v Šiški so se zanesljive zmage veselili nogometaši Brava, ki so povečali naskok pred najbližjimi zasledovalci. Nafta je namreč vnovič zgolj remizirala, na tretje mesto pa so skočile Radomlje, ki so na krilih Hajrića ugnale Ankarančane.