Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
31.05.2017, 20.30 Domžale : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Vinčić Slavko
1. pomočnik sodnika:
Klančnik Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Kovačič Andraž
4. sodnik:
Jug Matej
Dodatni pomočnik sodnika 1:
Obrenović Rade
Dodatni pomočnik sodnika 2:
Ponis Roberto
Tomšič Jože
01.06.2017, 18.00 Ankaran-Hrvatini : Aluminij Komel Otmar
04.06.2017, 17.00 Aluminij : Ankaran-Hrvatini Kacijan Danilo
30.05.2017, 11.00 NOGA Triglav : Domžale Sodnik:
Borovnik Miha
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Krog Borut
Hafner Marko
31.05.2017, 18.00 Bravo Publikum : Maribor Sodnik:
Šmajc David
1. pomočnik sodnika:
Brezar Davor
2. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
4. sodnik:
Zirnstein Kevin
Koren Stojan
02.06.2017, 18.00 Maribor : Domžale Sodnik:
Rumež Aleš
1. pomočnik sodnika:
Dovnik Iztok
2. pomočnik sodnika:
Podplatnik Nejc
Strelec Iztok
03.06.2017, 11.00 Dravinja : Gerečja vas Hajdina Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Krog Borut
2. pomočnik sodnika:
Vozlič David
Kukovič Božidar
04.06.2017, 18.00 Planika Turnišče : Zavrč Vučko Darko
31.05.2017, 15.30 ŽNK Teleing GMT Beltinci : ŽNK Rudar Škale Sodnik:
Subotić Tanja
1. pomočnik sodnika:
Bombek Petra
2. pomočnik sodnika:
Buh Helena
4. sodnik:
Česen Aleksandra
Besednjak Aljoša
31.05.2017, 18.00 ŽNK Maribor : ŽNK Radomlje Sodnik:
Mušič Doroteja
1. pomočnik sodnika:
Primec Helena
2. pomočnik sodnika:
Mlinarič Lucija
03.06.2017, 10.00 ŽNK Rudar Škale : Velesovo Sodnik:
Božič Lara
1. pomočnik sodnika:
Dević Aleksander
2. pomočnik sodnika:
Pestotnik Sebastijan
03.06.2017, 11.00 Fužinar : ŽNK MSM Ptuj Sodnik:
Antolin Damjana
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Gabor Iva
03.06.2017, 11.00 ŽNK Krim : ŽNK Teleing GMT Beltinci Sodnik:
Jazbec Žan
1. pomočnik sodnika:
Kranjc Timotej
2. pomočnik sodnika:
Garmut Gašper
04.06.2017, 13.00 ŽNK Maribor : Velesovo
04.06.2017, 13.00 ŽNK Teleing GMT Beltinci : ŽNK Krim
04.06.2017, 13.40 Fužinar : Bilje
04.06.2017, 13.40 ŽNK Radomlje : Primorje Ajdovščina
07.06.2017, 18.00 Domžale : Maribor Trope Bogdan
07.06.2017, 18.00 Zavrč : Planika Turnišče Hotko Viktor
11.06.2017, 17.30 Primorje : Fužinar Sodnik:
Poberaj Jakob
1. pomočnik sodnika:
Mask Sara
2. pomočnik sodnika:
Štokelj Primož

DELI NA