Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
20.10.2017, 20.20 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj Sodnik:
Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika:
Skok Aleš
2. pomočnik sodnika:
Burjan Aleksander
4. sodnik:
Gabrovec David
Dodatni pomočnik sodnika 1:
Glažar Roman
Dodatni pomočnik sodnika 2:
Tkalčič Bojan
Kovačič Alojz
21.10.2017, 13.00 Celje : Aluminij Sodnik:
Sagrković Asmir
1. pomočnik sodnika:
Praprotnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Kasapović Aleksandar
Dodatni pomočnik sodnika 1:
Antič Mihael
Setnikar Gojko
21.10.2017, 15.00 Gorica : Domžale Sodnik:
Ponis Roberto
1. pomočnik sodnika:
Vidali Manuel
2. pomočnik sodnika:
Ajdovec Rafael
4. sodnik:
Klančnik Tomaž
Dodatni pomočnik sodnika 1:
Kajtazović Nejc
Dodatni pomočnik sodnika 2:
Kovačič Darjan
Bole Stojan
21.10.2017, 20.20 Maribor : Ankaran Sodnik:
Goričan Vojko
1. pomočnik sodnika:
Žunič Matej
2. pomočnik sodnika:
Brezar Davor
4. sodnik:
Gornjak Iztok
Pokovec Vinko
22.10.2017, 19.00 Krško : Rudar Velenje Sodnik:
Borošak Alen
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Perger Primož
4. sodnik:
Vivod Dejan
Knafelc Borut
21.10.2017, 14.00 Mura : Krka Sodnik:
Obrenović Rade
1. pomočnik sodnika:
Kovačič Andraž
2. pomočnik sodnika:
Pospeh Tomislav
Jeneš Boris
21.10.2017, 15.00 Nafta 1903 : Farmtech Veržej Sodnik:
Matković Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Šumer Žiga
Tratnjek Andrej
21.10.2017, 15.00 Drava Ptuj : Cherrybox 24 Tabor Sežana Sodnik:
Kos Blaž
1. pomočnik sodnika:
Povšnar Dejan
2. pomočnik sodnika:
Zupančič Primož
Borošak Silvo
21.10.2017, 15.00 Rogaška : Brežice - Terme Čatež Sodnik:
Podgoršek Marko
1. pomočnik sodnika:
Švarc Dejan
2. pomočnik sodnika:
Brezovar Nejc
Nikolić Milovan
21.10.2017, 15.00 Fužinar Ravne Systems : Roltek Dob Sodnik:
Perić Dragoslav
1. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
2. pomočnik sodnika:
Habuš Žan
Karlin Marko
21.10.2017, 15.00 Ilirija 1911 : Brda Sodnik:
Stojanoski Andraž
1. pomočnik sodnika:
Podobnik Mitja
2. pomočnik sodnika:
Čiča Miodrag
Fatur Branko
22.10.2017, 15.00 Kalcer Radomlje : Jadran Dekani Sodnik:
Jug Matej
1. pomočnik sodnika:
Bensa Uroš
2. pomočnik sodnika:
Černe Tomaž
Klopčič Bogomil
22.10.2017, 15.00 Zarica Kranj : AŠK Bravo Sodnik:
Skomina Damir
1. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
2. pomočnik sodnika:
Gornik Nejc
Narobe Jakob
21.10.2017, 15.00 Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona Sodnik:
Veselič Samo
1. pomočnik sodnika:
Biškup Matej
2. pomočnik sodnika:
Horvat Denis
Hozjan Avgust
21.10.2017, 15.00 Radenska Slatina : Tromejnik Sodnik:
Kordež Matic
1. pomočnik sodnika:
Prednik Jani
2. pomočnik sodnika:
Zohorović Emil
Petrovič Novica
22.10.2017, 10.30 Rakičan : Odranci Sodnik:
Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika:
Benc Uroš
2. pomočnik sodnika:
Sužnik Jure
Žalik Danijel
22.10.2017, 15.00 Hotiza : Turnišče Sodnik:
Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika:
Horvat Robert ml.
2. pomočnik sodnika:
Kranjc Tomaž
Drvarič Marjan
22.10.2017, 15.00 Grad : Polana Sodnik:
Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika:
Karmel Vidko
2. pomočnik sodnika:
Vrabič Matic
Norčič Sašo
22.10.2017, 15.00 ŠD Bogojina : Čarda Martjanci Sodnik:
Nemet Slavko
1. pomočnik sodnika:
Tušak Nejc
2. pomočnik sodnika:
Zakal Pavel
Tompa Marjan
22.10.2017, 15.00 ND LUŠT Beltinci : Črenšovci Sodnik:
Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika:
Šprah Robert
2. pomočnik sodnika:
Barovič Nejc
Novarlič Zoran
21.10.2017, 15.00 Ajdovščina : Ilirska Bistrica Sodnik:
Jerič Anže
1. pomočnik sodnika:
Jamnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Gerkman Borut
Tomšič Roman
21.10.2017, 15.00 TKK Tolmin : Elta Izola Sodnik:
Tošeski Boris
1. pomočnik sodnika:
Kužnik Marjan
2. pomočnik sodnika:
Čeganjac Andrej
Kopač Borut
21.10.2017, 15.00 Adria : Bilje Sodnik:
Šmajc David
1. pomočnik sodnika:
Štrajhar Primož
2. pomočnik sodnika:
Bohinc Urban
Koren Stojan
22.10.2017, 15.00 Fama Vipava : Jadran Hrpelje-Kozina Sodnik:
Subotić Tanja
1. pomočnik sodnika:
Švarc Dejan
2. pomočnik sodnika:
Brezovar Nejc
Radovanović Mijat
21.10.2017, 15.00 NK AjDAS Lenart : Korotan Prevalje Sodnik:
Fridl Aleš
1. pomočnik sodnika:
Prodić Gabrijel
2. pomočnik sodnika:
Boškič Andrej
Lackovič Željko
21.10.2017, 15.00 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius Sodnik:
Šorli Armando
1. pomočnik sodnika:
Cotič Urban
2. pomočnik sodnika:
Lahovič Marcel
Herič Aleš
21.10.2017, 15.00 NK Šampion : Zreče Sodnik:
Lacković Marko
1. pomočnik sodnika:
Bombač Mitja
2. pomočnik sodnika:
Ogrin Matej
Antolič Vlado
21.10.2017, 15.00 Tehnotim Pesnica : ŠD Videm Sodnik:
Čontala Matej
1. pomočnik sodnika:
Špur Staša
2. pomočnik sodnika:
Vrabel Tanja
Klarič Jernej
21.10.2017, 15.00 Dravinja : Fosilum Šentjur Sodnik:
Nemet Slavko
1. pomočnik sodnika:
Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika:
Kranjc Tomaž
Izak Silvo
21.10.2017, 15.00 S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica Sodnik:
Halilović Denis
1. pomočnik sodnika:
Radusinović Davorin
2. pomočnik sodnika:
Plavše Timotej
Mauko Igor
21.10.2017, 15.00 NK Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje Sodnik:
Mihelič Niko
1. pomočnik sodnika:
Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika:
Flajšman Jernej
Koletnik Drago
20.10.2017, 19.00 Tinex Šenčur : Sava Kranj Sodnik:
Zirnstein Kevin
1. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
2. pomočnik sodnika:
Alijagić Isak
Panikvar Benjamin
21.10.2017, 15.00 Kočevje : SIJ Acroni Jesenice Sodnik:
Šabanagić Denis
1. pomočnik sodnika:
Šekić Haris
2. pomočnik sodnika:
Zidar Blaž
Fabina Josip
21.10.2017, 15.00 Kolpa : Šobec Lesce Sodnik:
Kondić Božo
1. pomočnik sodnika:
Vojska Matej
2. pomočnik sodnika:
Buh Helena
Dobrun Žiga
21.10.2017, 15.00 Bled Hirter : Ivančna Gorica Sodnik:
Bubek Alen
1. pomočnik sodnika:
Bensa Uroš
2. pomočnik sodnika:
Černe Tomaž
Kmetec Radenko
21.10.2017, 15.00 Bohinj : Komenda Sodnik:
Begič Amel
1. pomočnik sodnika:
Kočica Jernej Jan
2. pomočnik sodnika:
Todorović Nedeljko
Bohinc Matjaž
21.10.2017, 15.00 Brinje Grosuplje : Zagorje Sodnik:
Balažič Dejan
1. pomočnik sodnika:
Kolenc Leon
2. pomočnik sodnika:
Frece Tine
Ponikvar Janko
21.10.2017, 15.00 Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 Sodnik:
Žnidaršič Andrej
1. pomočnik sodnika:
Antolič Jean
2. pomočnik sodnika:
Logar Tadej
Roglič Leopold
21.10.2017, 15.00 Kalcer Radomlje : Maribor Sodnik:
Golob Janko
1. pomočnik sodnika:
Ivanuša Sergej
2. pomočnik sodnika:
Podplatnik Nejc
Avdagić Meho
22.10.2017, 13.00 Interblock : VOC Celje Sodnik:
Kouter Denis
1. pomočnik sodnika:
Mileta Lovro
2. pomočnik sodnika:
Marčec Simon
Drnovšek Igor
22.10.2017, 15.00 Gorica : Koper Sodnik:
Šašivarević Ermin
1. pomočnik sodnika:
Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika:
Mijatović Veljko
Antolin Rudi
21.10.2017, 13.00 Kalcer Radomlje : Maribor Sodnik:
Rumež Aleš
1. pomočnik sodnika:
Ivanuša Sergej
2. pomočnik sodnika:
Podplatnik Nejc
Avdagić Meho
22.10.2017, 11.00 Interblock : VOC Celje Sodnik:
Božičko Simon
1. pomočnik sodnika:
Mileta Lovro
2. pomočnik sodnika:
Marčec Simon
Drnovšek Igor
22.10.2017, 13.00 Gorica : Koper Sodnik:
Golež Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika:
Mijatović Veljko
Antolin Rudi
21.10.2017, 11.00 Maribor : Mura Sodnik:
Gonza Nejc
1. pomočnik sodnika:
Vadlja Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Šilec Sašo
Brglez Violeta
21.10.2017, 11.00 Rudar Velenje : Koroška Dravograd Sodnik:
Skornšek Črt
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Borovnik Miha
Zbičajnik Ivan - Janko
21.10.2017, 11.00 Vipoll Veržej : Gerečja vas Hajdina Sodnik:
Kapun Matej
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Gabor Iva
Vučko Darko
21.10.2017, 11.00 Šampion : Kety Emmi Bistrica Sodnik:
Meh Blaž
1. pomočnik sodnika:
Sedlarevič Nikodin
2. pomočnik sodnika:
Vozlič David
Herič Aleš
21.10.2017, 11.00 Drava Ptuj : Celje Sodnik:
Marin Sergej
1. pomočnik sodnika:
Gačnik Jakob Gal
2. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
Burjan Slavko
22.10.2017, 15.00 Miklavž : Krško Sodnik:
Kmetec Tim
1. pomočnik sodnika:
Kmetec Mark
2. pomočnik sodnika:
Polšak Žiga
Strelec Iztok
21.10.2017, 11.00 Triglav Kranj : Gostilna Kogoj Bilje Sodnik:
Medvešček Blaž
1. pomočnik sodnika:
Ovnik Mihael
2. pomočnik sodnika:
Buzadžija Bojan
Stenovec Darko
21.10.2017, 11.00 Elta Izola : Krka Sodnik:
Stjepanović Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Radujko Đorđe
2. pomočnik sodnika:
Radujko Aleksander
Zebec Srečko
21.10.2017, 12.00 Bravo Publikum : Brinje Grosuplje Sodnik:
Jozič Jernej
1. pomočnik sodnika:
Eršte Sebastjan
2. pomočnik sodnika:
Rozman Kristian
Sedić Suvad
21.10.2017, 13.00 Interblock : Koper Sodnik:
Weixler Gregor
1. pomočnik sodnika:
Trobec Matjaž
2. pomočnik sodnika:
Ogrin Gašper
Bojovič Miomir
21.10.2017, 16.00 Domžale : Jadran Dekani Sodnik:
Mikelj Janez
1. pomočnik sodnika:
Miličević Marijo
2. pomočnik sodnika:
Tovornik Gal
Mohar Janez
22.10.2017, 15.00 Jadran Železničar : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Brezovnik Gašper
1. pomočnik sodnika:
Stopar Petra
2. pomočnik sodnika:
Radujko Đorđe
Besednjak Aljoša
22.10.2017, 11.00 Bartog Trebnje : ŽNK Teleing GMT Pomurje Sodnik:
Božič Lara
22.10.2017, 15.30 Brežice 1919 : ŽNK Maribor Sodnik:
Nadarevič Amel
22.10.2017, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje Sodnik:
Mikič Uroš
22.10.2017, 11.00 Bilje Renče : ŽNK Vrhnika Sodnik:
Mask Sara
22.10.2017, 15.00 Gažon Obala : ŽNK Krim Rolljet Sodnik:
Blas Blake Wayne
21.10.2017, 15.00 NK Brežice 1919 : NK Norka GT Jarenina Sodnik:
Vajda Tadej
1. pomočnik sodnika:
Pernat Izidor
2. pomočnik sodnika:
Kurnik Aleks
Ozmec Drago
21.10.2017, 15.00 NK MB Tabor : NK Šmartno 1928 Sodnik:
Pintarič Tilen
1. pomočnik sodnika:
Pozderec Dejan
2. pomočnik sodnika:
Gönc Ludvik
Svetko Klemen
21.10.2017, 15.30 Rudar Velenje : NK Šampion Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Krog Borut
2. pomočnik sodnika:
Šabec Nik
Perko Robert
22.10.2017, 15.00 Dravinja : Vipoll Veržej Sodnik:
Omerzel Andrej
1. pomočnik sodnika:
Primec Helena
2. pomočnik sodnika:
Hrvacki Jure
Bezjak Zvonko
22.10.2017, 15.00 Kety Emmi Bistrica : Drava Ptuj Sodnik:
Kocbek Tilen
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Matjaš Alen
Audič Ladislav
21.10.2017, 13.00 NK MB Tabor : NK Šmartno 1928 Sodnik:
Gönc Ludvik
1. pomočnik sodnika:
Pozderec Dejan
2. pomočnik sodnika:
Pintarič Tilen
Svetko Klemen
21.10.2017, 13.00 NK Brežice 1919 : NK Norka GT Jarenina Sodnik:
Kurnik Aleks
1. pomočnik sodnika:
Pernat Izidor
2. pomočnik sodnika:
Vajda Tadej
Ozmec Drago
21.10.2017, 13.30 Rudar Velenje : NK Šampion Sodnik:
Šabec Nik
1. pomočnik sodnika:
Krog Borut
2. pomočnik sodnika:
Šepec Anže
Perko Robert
22.10.2017, 13.00 Dravinja : Vipoll Veržej Sodnik:
Hrvacki Jure
1. pomočnik sodnika:
Primec Helena
2. pomočnik sodnika:
Omerzel Andrej
Bezjak Zvonko
22.10.2017, 13.00 Kety Emmi Bistrica : Drava Ptuj Sodnik:
Matjaš Alen
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Kocbek Tilen
Audič Ladislav
21.10.2017, 13.00 Roltek Dob : Bilje Sodnik:
Račman Anže
1. pomočnik sodnika:
Vreček Bor
2. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
Trope Bogdan
22.10.2017, 15.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Brinje Grosuplje Sodnik:
Šalehar Mitja
1. pomočnik sodnika:
Podboršek Blaž
2. pomočnik sodnika:
Tošić Dragan
Fatur Branko
22.10.2017, 15.00 Elta Izola : Sava Kranj Sodnik:
Bissachi Kole Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Mušić Haris
2. pomočnik sodnika:
Radujko Aleksander
Ausec Dejan
22.10.2017, 15.00 Slovan : Primorje Sodnik:
Medvešček Blaž
1. pomočnik sodnika:
Antolič Jean
2. pomočnik sodnika:
Dobnikar Tilen
Mohar Janez
22.10.2017, 15.00 Brda : Šenčur Sodnik:
Kurinčič Marko
1. pomočnik sodnika:
Krapež Andraž
2. pomočnik sodnika:
Leban Erik
Komel Bogdan
21.10.2017, 11.00 Roltek Dob : Bilje Sodnik:
Vreček Bor
1. pomočnik sodnika:
Račman Anže
2. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
Trope Bogdan
22.10.2017, 13.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Brinje Grosuplje Sodnik:
Podboršek Blaž
1. pomočnik sodnika:
Šalehar Mitja
2. pomočnik sodnika:
Tošić Dragan
Fatur Branko
22.10.2017, 13.00 Brda : Šenčur Sodnik:
Krapež Andraž
1. pomočnik sodnika:
Kurinčič Marko
2. pomočnik sodnika:
Leban Erik
Komel Bogdan
22.10.2017, 13.00 Slovan : Primorje Sodnik:
Antolič Jean
1. pomočnik sodnika:
Medvešček Blaž
2. pomočnik sodnika:
Dobnikar Tilen
Mohar Janez
22.10.2017, 13.00 Elta Izola : Sava Kranj Sodnik:
Mušić Haris
1. pomočnik sodnika:
Bissachi Kole Aleksandar
2. pomočnik sodnika:
Radujko Aleksander
Ausec Dejan
24.10.2017, 14.00 Mura : Celje Sodnik:
Balažič Dejan
1. pomočnik sodnika:
Kordež Grega
2. pomočnik sodnika:
Gabrovec David
4. sodnik:
Tošeski Boris
Žalik Danijel
25.10.2017, 14.00 Krka : Aluminij Sodnik:
Perić Dragoslav
1. pomočnik sodnika:
Vojska Matej
2. pomočnik sodnika:
Zupančič Primož
4. sodnik:
Šmajc David
Mužar Miroslav
25.10.2017, 17.15 Gorica : Triglav Kranj Sodnik:
Žganec Mitja
1. pomočnik sodnika:
Kovačič Andraž
2. pomočnik sodnika:
Kasapović Aleksandar
4. sodnik:
Sagrković Asmir
Vavpetič Vladimir
27.10.2017, 20.20 Rudar Velenje : Olimpija Ljubljana Močnik Vlado
28.10.2017, 13.00 Ankaran : Krško Kranjec Sandi
28.10.2017, 15.00 Triglav Kranj : Celje Ponikvar Janko
28.10.2017, 20.20 Domžale : Maribor Turk Janko
29.10.2017, 18.45 Aluminij : Gorica Roglič Leopold
28.10.2017, 14.00 AŠK Bravo : Fužinar Ravne Systems
28.10.2017, 14.00 Farmtech Veržej : Drava Ptuj
28.10.2017, 14.00 Cherrybox 24 Tabor Sežana : Mura
29.10.2017, 14.00 Jadran Dekani : Ilirija 1911
29.10.2017, 14.00 Roltek Dob : Kalcer Radomlje
29.10.2017, 14.00 Brežice - Terme Čatež : Nafta 1903
29.10.2017, 14.00 Brda : Rogaška
29.10.2017, 14.00 Krka : Zarica Kranj
27.10.2017, 18.00 Polana : Rakičan
28.10.2017, 15.00 Črenšovci : Hotiza
28.10.2017, 15.00 ŠNK Radgona : Grad
29.10.2017, 14.00 Tromejnik : Avto Rajh Ljutomer
29.10.2017, 14.00 Odranci : ŠD Bogojina
29.10.2017, 14.00 Turnišče : Radenska Slatina
29.10.2017, 14.00 Čarda Martjanci : ND LUŠT Beltinci
28.10.2017, 15.00 Bilje : TKK Tolmin
28.10.2017, 15.00 Elta Izola : Jadran Hrpelje-Kozina
28.10.2017, 15.00 Ajdovščina : Fama Vipava
29.10.2017, 15.00 Ilirska Bistrica : Adria
27.10.2017, 18.00 Korotan Prevalje : NK Dravograd Avto Grubelnik
28.10.2017, 15.00 Fosilum Šentjur : NK Šampion
28.10.2017, 15.00 Mons Claudius : Tehnotim Pesnica
28.10.2017, 15.00 Zreče : NK AjDAS Lenart
28.10.2017, 15.00 Kety EMMI Bistrica : Dravinja
28.10.2017, 15.00 Pohorje : NK Šmarje pri Jelšah
29.10.2017, 10.30 ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce
28.10.2017, 14.00 Ivančna Gorica : Kolpa
28.10.2017, 14.00 Zagorje : Bohinj
28.10.2017, 14.00 Sava Kranj : Rudar Trbovlje
28.10.2017, 14.00 Šobec Lesce : Tinex Šenčur
28.10.2017, 14.00 SIJ Acroni Jesenice : Bled Hirter
28.10.2017, 14.00 Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje
29.10.2017, 14.00 Komenda : Kočevje
28.10.2017, 15.00 Krka : Kalcer Radomlje
28.10.2017, 15.00 Krško : Domžale
28.10.2017, 15.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj
28.10.2017, 15.00 Mura : Bravo Publikum
28.10.2017, 15.00 VOC Celje : Aluminij
29.10.2017, 13.00 Koper : Maribor
29.10.2017, 15.00 Gorica : Interblock
28.10.2017, 13.00 VOC Celje : Aluminij
28.10.2017, 13.00 Mura : Bravo Publikum
28.10.2017, 13.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj
28.10.2017, 13.00 Krško : Domžale
28.10.2017, 13.00 Krka : Kalcer Radomlje
29.10.2017, 11.00 Koper : Maribor
29.10.2017, 13.00 Gorica : Interblock
26.10.2017, 18.30 Kety Emmi Bistrica : Rudar Velenje Sodnik:
Kovačič Jani
1. pomočnik sodnika:
Hren Goran
2. pomočnik sodnika:
Jakopina Peter
28.10.2017, 11.00 Koroška Dravograd : Drava Ptuj Sodnik:
Kunc Jure
1. pomočnik sodnika:
Hribernik Zdravko
2. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
28.10.2017, 11.00 Celje : Aluminij Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Borovnik Miha
28.10.2017, 11.00 Mura : Šampion Sodnik:
Vrabel Tanja
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Gabor Iva
29.10.2017, 11.00 Krško : Maribor Sodnik:
Golež Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Krog Borut
2. pomočnik sodnika:
Vozlič David
29.10.2017, 11.00 Gerečja vas Hajdina : Miklavž Sodnik:
Vajda Tadej
1. pomočnik sodnika:
Janžekovič Klemen Tilen
2. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
28.10.2017, 11.00 Koper : Jadran Železničar
28.10.2017, 11.00 Brinje Grosuplje : Domžale
28.10.2017, 15.00 Gorica : Bravo Publikum
28.10.2017, 15.00 Jadran Dekani : Triglav Kranj
29.10.2017, 11.00 Gostilna Kogoj Bilje : Elta Izola
29.10.2017, 11.00 Krka : Interblock
28.10.2017, 15.00 ŽNK Moje-lece.si Radomlje : ŽNK Cerklje
28.10.2017, 15.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : Ajdovščina
28.10.2017, 15.00 NK Šampion : NK MB Tabor
28.10.2017, 15.00 NK Šmartno 1928 : Vipoll Veržej
28.10.2017, 15.00 Drava Ptuj : Rudar Velenje
29.10.2017, 14.00 Dravinja : NK Norka GT Jarenina
29.10.2017, 14.00 Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919
28.10.2017, 13.00 Drava Ptuj : Rudar Velenje
28.10.2017, 13.00 NK Šmartno 1928 : Vipoll Veržej
28.10.2017, 13.00 NK Šampion : NK MB Tabor
29.10.2017, 12.00 Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919
29.10.2017, 12.00 Dravinja : NK Norka GT Jarenina
25.10.2017, 19.00 Šenčur : Bilje
26.10.2017, 16.00 Brinje Grosuplje : Slovan
28.10.2017, 15.00 Primorje : Brda
29.10.2017, 15.00 Elta Izola : Roltek Dob
29.10.2017, 15.00 Sava Kranj : Ilirija 1911 Extra-Lux
25.10.2017, 17.00 Šenčur : Bilje
26.10.2017, 14.00 Brinje Grosuplje : Slovan
28.10.2017, 13.00 Primorje : Brda
29.10.2017, 13.00 Elta Izola : Roltek Dob
29.10.2017, 13.00 Sava Kranj : Ilirija 1911 Extra-Lux
03.11.2017, 18.00 Celje : Rudar Velenje Kacijan Danilo
03.11.2017, 20.20 Olimpija Ljubljana : Ankaran Bezjak Dušan
04.11.2017, 13.00 Gorica : Triglav Kranj Tomšič Jože
04.11.2017, 15.00 Aluminij : Domžale Kovačič Alojz
04.11.2017, 20.20 Krško : Maribor Rajh Jožef
04.11.2017, 14.00 Rogaška : Jadran Dekani
04.11.2017, 14.00 Nafta 1903 : Brda
04.11.2017, 14.00 Farmtech Veržej : Brežice - Terme Čatež
04.11.2017, 14.00 Fužinar Ravne Systems : Krka
04.11.2017, 14.00 Kalcer Radomlje : AŠK Bravo
04.11.2017, 14.00 Ilirija 1911 : Roltek Dob
05.11.2017, 13.00 Drava Ptuj : Mura
05.11.2017, 14.00 Zarica Kranj : Cherrybox 24 Tabor Sežana
04.11.2017, 14.00 Radenska Slatina : Črenšovci
04.11.2017, 14.00 Avto Rajh Ljutomer : Grad
05.11.2017, 10.30 Rakičan : ŠNK Radgona
05.11.2017, 14.00 Hotiza : Čarda Martjanci
05.11.2017, 14.00 Tromejnik : Turnišče
05.11.2017, 14.00 ŠD Bogojina : Polana
05.11.2017, 14.00 ND LUŠT Beltinci : Odranci
04.11.2017, 15.00 TKK Tolmin : Ilirska Bistrica
04.11.2017, 15.00 Fama Vipava : Elta Izola
04.11.2017, 15.00 Jadran Hrpelje-Kozina : Bilje
04.11.2017, 15.00 Adria : Ajdovščina
04.11.2017, 14.00 Dravinja : ŠD Videm
04.11.2017, 14.00 Tehnotim Pesnica : Pohorje
04.11.2017, 14.00 NK Dravograd Avto Grubelnik : Zreče
04.11.2017, 14.00 S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius
04.11.2017, 14.00 Fosilum Šentjur : Kety EMMI Bistrica
04.11.2017, 14.00 NK Šmarje pri Jelšah : Korotan Prevalje
05.11.2017, 14.00 NK Šampion : NK AjDAS Lenart
04.11.2017, 14.00 Brinje Grosuplje : Bohinj
04.11.2017, 14.00 Bled Hirter : Komenda
04.11.2017, 14.00 Tinex Šenčur : Ivančna Gorica
04.11.2017, 14.00 Kočevje : Zagorje
04.11.2017, 14.00 Kolpa : SIJ Acroni Jesenice
04.11.2017, 14.00 Arne Tabor 69 : Sava Kranj
04.11.2017, 14.00 Rudar Trbovlje : Šobec Lesce
31.10.2017, 14.00 Krško : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Česen Aleksandra
1. pomočnik sodnika:
Močnik Perič Aleš
2. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
Babič Stanislav
04.11.2017, 13.00 Bravo Publikum : Krško
04.11.2017, 13.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
04.11.2017, 13.00 Interblock : Koper
04.11.2017, 14.00 Triglav Kranj : VOC Celje
04.11.2017, 14.00 Kalcer Radomlje : Mura
04.11.2017, 14.00 Maribor : Krka
04.11.2017, 14.00 Aluminij : Gorica
31.10.2017, 12.00 Krško : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Jelovčan Tadej
1. pomočnik sodnika:
Močnik Perič Aleš
2. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
Babič Stanislav
04.11.2017, 11.00 Bravo Publikum : Krško
04.11.2017, 11.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
04.11.2017, 11.00 Interblock : Koper
04.11.2017, 12.00 Triglav Kranj : VOC Celje
04.11.2017, 12.00 Kalcer Radomlje : Mura
04.11.2017, 12.00 Maribor : Krka
04.11.2017, 12.00 Aluminij : Gorica
04.11.2017, 11.00 Miklavž : Maribor
04.11.2017, 11.00 Celje : Vipoll Veržej
04.11.2017, 11.00 Kety Emmi Bistrica : Drava Ptuj
04.11.2017, 11.00 Koroška Dravograd : Aluminij
04.11.2017, 14.00 Krško : Šampion
05.11.2017, 11.00 Mura : Rudar Velenje
04.11.2017, 11.00 Olimpija Ljubljana : Bravo Publikum
04.11.2017, 11.00 Brinje Grosuplje : Triglav Kranj
04.11.2017, 11.00 Elta Izola : Interblock
04.11.2017, 11.00 Krka : Jadran Železničar
04.11.2017, 14.00 Jadran Dekani : Gostilna Kogoj Bilje
04.11.2017, 14.00 Koper : Ilirija 1911
05.11.2017, 11.00 Gorica : Domžale
02.11.2017, 14.30 ŽNK Krim Rolljet : Fužinar
05.11.2017, 11.00 ŽNK Maribor : ŽNK Olimpija Ljubljana
05.11.2017, 14.00 Ajdovščina : ŽNK Krim Rolljet
05.11.2017, 14.00 ŽNK Moje-lece.si Radomlje : ŽNK Ankaran
05.11.2017, 14.00 Fužinar : ŽNK Teleing GMT Beltinci
04.11.2017, 11.00 Fužinar : ŽNK Radomlje
04.11.2017, 11.00 ŽNK Krim Rolljet : Brežice 1919
04.11.2017, 11.00 Primorje : ŽNK Cerklje
04.11.2017, 11.00 ŽNK Teleing GMT Beltinci : ŽNK Bar Ranca Ptuj
04.11.2017, 11.00 ŽNK Maribor : ŽNK Olimpija Ljubljana
04.11.2017, 14.00 NK MB Tabor : Drava Ptuj
04.11.2017, 14.00 NK Brežice 1919 : Dravinja
04.11.2017, 14.00 NK Norka GT Jarenina : NK Šmartno 1928
04.11.2017, 14.00 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica
05.11.2017, 14.00 Vipoll Veržej : NK Šampion
04.11.2017, 12.00 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica
04.11.2017, 12.00 NK Norka GT Jarenina : NK Šmartno 1928
04.11.2017, 12.00 NK Brežice 1919 : Dravinja
04.11.2017, 12.00 NK MB Tabor : Drava Ptuj
05.11.2017, 12.00 Vipoll Veržej : NK Šampion
05.11.2017, 15.00 Bilje : Primorje
05.11.2017, 15.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola
05.11.2017, 15.00 Roltek Dob : Šenčur
05.11.2017, 15.00 Slovan : Sava Kranj
05.11.2017, 15.00 Brda : Brinje Grosuplje
05.11.2017, 13.00 Brda : Brinje Grosuplje
05.11.2017, 13.00 Slovan : Sava Kranj
05.11.2017, 13.00 Roltek Dob : Šenčur
05.11.2017, 13.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola
05.11.2017, 13.00 Bilje : Primorje
08.11.2017, 15.00 Domžale : Maribor Sodnik:
Halilović Denis
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Krog Borut
Rogelj Roman
08.11.2017, 13.00 Domžale : Maribor Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Krog Borut
Rogelj Roman
08.11.2017, 15.00 Olimpija Ljubljana : Ilirija 1911
08.11.2017, 14.00 Vipoll Veržej : NK Brežice 1919 Sodnik:
Božičko Simon
1. pomočnik sodnika:
Zagoršek Ljubo
2. pomočnik sodnika:
Herga Gregor
Petek Bogomir
08.11.2017, 12.00 Vipoll Veržej : NK Brežice 1919 Sodnik:
Herga Gregor
1. pomočnik sodnika:
Zagoršek Ljubo
2. pomočnik sodnika:
Božičko Simon
Petek Bogomir

DELI NA