25. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  28.04.2019 ob 17.00

Brda

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
Z
Brda 1 : 0 Rogaška
P
Brda 0 : 1 Vitanest Bilje
P
Brežice Terme Čatež 1 : 0 Brda
N
Brda 0 : 0 Fužinar Vzajemci
P
AŠK Bravo 3 : 1 Brda
Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Brežice Terme Čatež
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Fužinar Vzajemci
P
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Ankaran Postojna
N
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 6 2 0 4 13
NK Drava Dakinda Ptuj 6 4 0 2 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 0 0 2 1
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 4 2 0 2 12
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 11



Vse medsebojne tekme

18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Brda 1:2  (1:0) 
17/18  17.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 26.11.2017, ob 14.00  Brda - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.08.2017, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 5:2  (1:0) 
16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 20.05.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Brda 1:6  (1:4) 
16/17  11.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 15.10.2016, ob 15.00  Brda - Drava Ptuj 1:3  (0:1) 
16/17  2.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 13.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 4:2  (1:1) 

25. krog
Beltinci  :  CherryBox24 Tabor Sežana
Brda  :  Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani  :  Ankaran Postojna
Kalcer Radomlje  :  AŠK Bravo
Ilirija 1911  :  Fužinar Vzajemci
Krka  :  Brežice Terme Čatež
Nafta 1903  :  Vitanest Bilje
Roltek Dob  :  Rogaška

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA