print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Aluminij : Gorica 0:1 (0:0)

Datum: 23.10.2013 ob 15.00
Kraj: Kidričevo - Športni park NK Aluminij
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Žnidaršič Andrej (Kranj)
  • 1. pomočnik: Prelog Gorazd (Preddvor)
  • 2. pomočnik: Beton Uroš (Cerklje na Gorenjske)
  • Četrti sodnik: Kajtazović Nejc (Kranj)
  • Delegat: Močnik Vlado (Rogatec)
Gledalcev: 100

Aluminij

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Lipovac Kristian 3.12.1989 44698
15 Horvat Leon 29.8.1986 34462
13 Rešek Mitja 15.1.1991 40309
19 Letonja Rok 27.1.1983 30361
4 Bingo Klemen 23.5.1980 6665
14 Grezda Eros 15.4.1995 106007
18 Medved Aljaž 5.10.1987 53678
17 Drevenšek Marko 10.9.1987 32694
3 Topolovec Denis 11.9.1983 17326
7 Kurež Robert 20.7.1991 44695
20 Kovačević Mitja 12.4.1991 55951

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Murko Tomaž 7.2.1979 10922
8 Petek Timotej 2.5.1992 45246
10 Vaš Arpad 31.7.1989 35236
11 Jovanović Rade 8.1.1991 52508
16 Rešek Denis 1.11.1990 40310
6 Pečovnik Nejc 6.3.1992 46968
5 Lonzarić David 20.2.1992 50629

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
3 - Topolovec Denis 83'
8 - Petek Timotej 92'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
19 - Letonja Rok 6 - Pečovnik Nejc 69'
13 - Rešek Mitja 8 - Petek Timotej 75'
14 - Grezda Eros 11 - Jovanović Rade 84'
 

Gorica

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Simčič Vasja 1.7.1983 29279
8 Širok Matija 31.5.1991 47159
29 Enow Solomon 18.3.1987 105751
19 Addae Bright 19.12.1992 105735
23 Kavčič Tine 16.2.1994 59962
27 Jogan Alen 24.8.1985 30566
32 Bazzoffia Daniele 11.6.1988 105736
55 Berardocco Luca 22.1.1991 105762
78 Danilievičius Tomas 18.7.1978 106005
11 Ndiaye Welle 5.4.1990 90323
94 Ihrig-Farkas Sebestyen 28.1.1994 105737

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
71 Cordaz Alex 1.1.1983 105748
13 Checcucci Francesco 18.3.1989 105974
3 Celcer Uroš 7.4.1989 45950
7 Vetrih Amedej 16.9.1990 44047
26 Džuzdanović Amel 26.8.1994 66575
15 Aguilar Bustamante Jorman Isra 11.9.1994 105738
9 Coda Massimo 10.11.1988 105747

Strelci

Priimek in ime Minuta
78 - Danilievičius Tomas 57'

Opominjani

Priimek in ime Minuta
23 - Kavčič Tine 44'
55 - Berardocco Luca 58'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
94 - Ihrig-Farkas Sebestyen 15 - Aguilar Bustamante Jorman Isra 55'
55 - Berardocco Luca 7 - Vetrih Amedej 79'
29 - Enow Solomon 3 - Celcer Uroš 88'
 

Vse tekme 3. kroga

Domači Gosti Rezultat
Olimpija Ljubljana Domžale 2:0(2:0)
Aluminij Gorica 0:1(0:0)
Rudar Velenje Celje 4:0(2:0)
Šenčur Maribor 2:5(0:2)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri