print header
print

POKAL SLOVENIJE 13/14

Koroška Dravograd : Gorica 0:4 (0:3)

Datum: 18.9.2013 ob 16.00
Kraj: Dravograd - Športni center
Sodniki:
  • Gl.sodnik: Goričan Vojko (Loče pri Poljčanah)
  • 1. pomočnik: Lunežnik Janez (Zgornja Ložnica)
  • 2. pomočnik: Jovanović Stevo (Celje)
  • Delegat: Kirbiš Branko (Ptuj)
Gledalcev: 300

Koroška Dravograd

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Veršovnik Dejan 6.6.1983 23578
17 Nabernik Staš 16.4.1994 64630
3 Plimon Blaž 13.2.1989 47875
4 Ramšak Tadej 11.3.1991 56426
5 Nabernik Tevž 16.4.1994 64629
6 Vuković Dejan 4.5.1986 85196
7 Gluhovič Aljoša 20.11.1985 29001
8 Klarič Grega 26.6.1994 54809
9 Kardoš Grega 18.7.1988 45490
10 Pušnik Borut 17.12.1978 3054
13 Belej Rožej Nejc 24.9.1990 52726

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
1 Starina Damir 5.12.1992 57237
16 Bilič Ivan 24.7.1989 47871
11 Zemljak Sašo 3.7.1993 73965
15 Jezeršek Denis 8.12.1990 53385
14 Sulejmanović Almir 26.1.1978 8307
2 Grilc Andrej 1.6.1993 66891
18 Petrej Mitja 27.5.1996 65281

Strelci

Priimek in ime Minuta

Opominjani

Priimek in ime Minuta
6 - Vuković Dejan 29'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
17 - Nabernik Staš 14 - Sulejmanović Almir 46'
9 - Kardoš Grega 15 - Jezeršek Denis 50'
13 - Belej Rožej Nejc 18 - Petrej Mitja 75'
 

Gorica

Postava

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
12 Simčič Vasja 1.7.1983 29279
29 Enow Solomon 18.3.1987 105751
3 Celcer Uroš 7.4.1989 45950
55 Berardocco Luca 22.1.1991 105762
13 Checcucci Francesco 18.3.1989 105974
73 Gigli Abel 16.8.1990 105980
32 Bazzoffia Daniele 11.6.1988 105736
11 Ndiaye Welle 5.4.1990 90323
78 Danilievičius Tomas 18.7.1978 106005
19 Addae Bright 19.12.1992 105735
17 Vanzo Floriano 28.4.1994 105749

Rezerve

Št. Priimek in ime Rojen Reg.št.
71 Cordaz Alex 1.1.1983 105748
27 Jogan Alen 24.8.1985 30566
2 Codromaz Alessio 5.6.1994 104050
39 Taider Nabil 26.5.1983 106087
26 Džuzdanović Amel 26.8.1994 66575
94 Ihrig-Farkas Sebestyen 28.1.1994 105737
10 Lapadula Gianluca 7.2.1990 105746

Strelci

Priimek in ime Minuta
6 - Vuković Dejan 8' (ag)
78 - Danilievičius Tomas 19'
32 - Bazzoffia Daniele 31'
5 - Nabernik Tevž 80' (ag)

Opominjani

Priimek in ime Minuta
19 - Addae Bright 29'
94 - Ihrig-Farkas Sebestyen 86'

Menjave

Priimek in ime   Minuta
32 - Bazzoffia Daniele 94 - Ihrig-Farkas Sebestyen 46'
11 - Ndiaye Welle 26 - Džuzdanović Amel 57'
55 - Berardocco Luca 39 - Taider Nabil 77'
 

Vse tekme 2. kroga

Domači Gosti Rezultat
Šmartno 1928 Aluminij 1:2(1:2)
Celje Zavrč 4:0(3:0)
Drava Ptuj Domžale 0:4(0:3)
AH Mas Tech Olimpija Ljubljana 0:5(0:1)
Šenčur Farmtech Veržej 2:1(1:1)
Koroška Dravograd Gorica 0:4(0:3)
Rudar Velenje Krka 4:0(1:0)
Kalcer Radomlje Maribor 1:4(0:1)
nazaj

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?

Odpri/zapri