• 24.04.2018 | Futsal AA
    Premiera na Slovaškem
    Slovenska ženska članska futsal reprezentanca je minuli vikend opravila priprave v Kidričevem, kjer so reprezentantke izvedele tudi dobro in veselo novico. Članska izbrana vrsta bo prihodnji mesec, 14. in 15. maja gostovala na Slovaškem, kjer jo čakata prva in druga uradna tekma.
  • 24.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Krško
    Kidričani in Krčani se bodo v razmaku štirih dni kar dvakrat udarili za točke Prve lige Telekom Slovenije. Krčani so s treh gostovanj v Kidričevem prinesli zgolj točko, bodo v sredo uspešnejši?
    Enajsterica 28. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
  • 24.04.2018 | U15
    Po dragocene izkušnje
    Z današnjo tekmo Italije in ZDA se na italijanskih, avstrijskih in slovenskih tleh pričenja tradicionalni, že petnajsti Turnir narodov, na katerem bodo letos sodelovale kar tri slovenske reprezentance, tudi fantovska selekcija do 15 let.
  • 24.04.2018 | 2. SNL
    Teden dvojnih obveznosti
    Drugoligaše do zaključka prvenstva loči le še šest preizkušenj, zaključni aprilski teden pa prinaša dvojne spored obveznosti. Vodilna Mura bo v sredo, ko bodo moštva odigrala srečanja 25. kroga, gostovala v Dobu, Nafta bo gostila Rogaška, tretjo Dravo pa čaka zahtevno gostovanje v Novem mestu.
  • 23.04.2018 | A
    Sedem golov slovenskih reprezentantov
    Za nogometaši izbrane vrste Slovenije je nov teden klubskih obveznosti. Robert Berić je bil z dvema goloma osrednji junak St. Etienna, dvakrat se je med strelce vpisal tudi Andraž Šporar, natančna pa sta bila še Benjamin Verbič, Tim Matavž in Roman Bezjak.
  • 23.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 28. kroga
    Jan Gorenc je dosegel deseti avtogol letošnje sezone PLTS. Gaber Dobrovoljc se je z 10.976 minutami prebil na osmo mesto večne lestvice Domžal. David Kašnik je na prvoligaških igriščih odigral že več kot 15 tisoč minut.
  • 22.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani z novo zmago vse bližje
    Nogometaši Domžal so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar s 3:0 (2:0).
    Celjani do točke proti Olimpiji
    Nogometaši Celja in ljubljanske Olimpije so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).