Najprej priprave, potem turnir v Poreču
    Futsal reprezentanca Slovenije U19 nadaljuje z delom, sezono so štab in igralci podaljšali tja v junij. Z razlogom – prihodnje leto reprezentanco čakajo kvalifikacije za prvo EP U19. Da bi pripravljeni pričakali boj za vozovnico za EP, je treba nekaj več narediti zdaj.
  • 21.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 34. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
  • 20.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 34. kroga
    Marcos Tavares je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 24 tisoč minut. Amedej Vetrih je dosegel 20. prvoligaški zadetek, Uroš Celcer pa je uspešno izvedel 80. enajstmetrovko Gorice na tekmah PLTS.
  • 20.05.2018 | Futsal AA
    Fideršek korak do finala, Bizjak rešil Lazio
    Junak končnice za obstanek v elitni italijanski ligi je zagotovo naš reprezentant Dejan Bizjak, ki je v boju Lazia in Milana rešil rimsko ekipo. Ob porazu 2:3 je zabil en gol, pri zmagi v gosteh (2:4) pa je Bizjak dosegel kar dva zadetka. Ali bo kariero nadaljeval v Laziu, še ne ve. Je pa potrdil, da si ga želijo zadržati.
    Celjani ugnali Ankaran
    Nogometaši Celja so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine z 2:0 (2:0).
    Domžalčani do domače zmage nad Krškim
    Nogometaši Domžal so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (2:1).
  • 19.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija dobila derbi in skočila na vrh
    Nogometaši Maribora so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 2:3 (1:1).
    Alumunij uspešen v Kranju
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:2 (0:1).
  • 19.05.2018 | 2. SNL
    V Fazaneriji slavili kljub porazu, Drava zadržala drugo mesto
    Gledalci so na osmih tekmah videli kar 41 zadetkov, na tekmi Brava in Radomelj kar 11. Z zadetki najbolj skromno srečanje je bilo odigrano v Vipolžah, kjer so se po golu v 93. minuti veselili Lendavčani. Nafta je kljub temu ostala na tretjem mestu, saj je Drava slavila v Fazaneriji, a ni pokvarila domače proslave naslova.