Rokave zavihali tudi Krčani

Poletnega počitka je konec tudi za Krčane, ki so minulo sezono sklenili na sedmem mestu ligaške razpredelnice. Posavci so se po kratkem premoru znova zbrali pod vodstvom trenerja Alena Šćulca.

Primorski strateg, ki se je na Gubca preselil med zimo, je na uvodnem treningu pozdravil 23 nogometašev. Vadbi s pomlajenim moštvom se je pridružilo tudi nekaj obetavnih mladincev. Šćulac je poleg že uveljavljenih imen, kot so David Kovačič, Jan Gorenc, Tomaž Zakrajšek in Ester Sokler, računal še na Ivana Erjavca, Hrvoja Belaka, Mihaela Mirta, Gašperja Koritnika, Domna Peklarja in Anžeta Kodeliča. Slednji je v sezoni 2016/17 že debitiral v članskem dresu krškega kluba.

Krčani so prejšnje prvenstvo zaključili pred Ankaranom Hrvatini, Triglavom in Aluminijem, za šesto Gorico pa so zaostali 13 točk.

• 18.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Krško
    Krčani so na premor odšli z dvema zaporednima remijema, na zmago pa čakajo že vse od petega kroga. Naslednji tekmec Posavcev bodo Celjani, ki bodo na domačem igrišču željni maščevanja za poletni pokalni poraz.
  • 11.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Na Gubcu predstavili tri novince
    Krčani bodo oktobrski reprezentančni premor preživeli povsem na repu ligaške razpredelnice, v nadaljevanje ligaških bojev pa bodo krenili močnejši za trojico novincev. Na Gubca so se preselili Dario Čavar, Samuel Koney Mensah in Stephen Wiredu.
  • 05.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Krškem
    Nogometaši Krškega in velenjskega Rudarja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Rudar
    Prvoligaše pred novim reprezentančnim premorom čaka še zadnjih 90 minut, spored 12. kroga PLTS, zadnjega v uvodni tretjini prvenstva, pa bodo v Posavju odprli nogometaši Krškega in Rudarja.
  • 30.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpiji le točka proti Krškemu
    Nogometaši ljubljanske Olimpije in Krškega so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 28.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Krško
    Krčani so v obračunu z Domžalami doživeli že četrti zaporedni poraz, v 11. krogu PLTS pa jih čaka nova zahtevna preizkušnja. Posavci bodo gostje Olimpije, ki se želi po remiju z Gorico vrniti v zmagovalni ritem.
  • 26.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani z visoko zmago iz Krškega
    Nogometaši Krškega so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 0:4 (0:2).
  • 25.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Domžale
    Prvoligaši po zaključku uvodne četrtine prvenstva niso imeli veliko časa za počitek. Zadnji septembrski teden bo postregel z dvojnim sporedom, deseti krog bodo s sredino tekmo odprli Krčani in Domžalčani.
  • 22.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gorica do zmage v zaključku
    Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (0:0).
  • 20.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Krško
    Prvoligaši zaključujejo uvodno četrtino letošnjega prvenstva, deveti krog pa bodo odprli Goričani in Krčani, ki so si med tednom zagotovili pokalni četrtfinale. Kdo bo uspešnejši v Prvi ligi Telekom Slovenije?