Vanja Janković v vlogi četrte sodnice na polfinalni tekmi EP do 17 let

Na Ferskih otokih so v igri za evropski naslov v konkurenci kadetinj do 17 let ostala le še štiri moštva, ki se bodo danes pomerila na polfinalnih obračunih, še predtem pa bo na sporedu tudi tekma za 3. mesto. Mednarodna sodnica Vanja Janković (FIFA od 2023) bo po sojenju dveh tekem skupine A Ferski otoki- Norveška in Avstrija- Norveška ter vlogi četrte sodnice na dvoboju Španija- Poljska, danes na polfinalni tekmi Nizozemska- Francija ponovno opravljala naloge četrte sodnice med rezervnima klopema.

Na Ferskih otokih so v igri za evropski naslov v konkurenci kadetinj do 17 let ostala le še štiri moštva, ki se bodo danes pomerila na polfinalnih obračunih, še predtem pa bo na sporedu tudi tekma za 3. mesto.

Mednarodna sodnica Vanja Janković (FIFA od 2023) bo po sojenju dveh tekem skupine A Ferski otoki- Norveška in Avstrija- Norveška ter vlogi četrte sodnice na dvoboju Španija- Poljska, danes na polfinalni tekmi Nizozemska- Francija ponovno opravljala naloge četrte sodnice med rezervnima klopema.

Glavna sodnica bo Franziska Wildfeuer iz Nemčije, s katero bo še prva pomočnica Anne Uersfeld in druga pomočnica Margot Jacobs iz Belgije. Dvoboj na stadionu Við Djúpumýru (Klaksvík) se bo pričel ob 16. uri.

Finale evropskega prvenstva za ženske do 17 let bo v soboto.

Tekst: NZS/ ŽD

Foto: Uefa

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!