Tudi v drugo brez zmagovalca

Slovenska reprezentanca do 17 let je tudi na drugi prijateljski tekmi s Švico remizirala. Tokrat je bil rezultat 1:1 (0:0).

Prijateljska tekma U17:

Slovenija – Švica 1:1 (0:0)

Sodnik: Šašivarevič
Strelci: Flakus Bosilj 70.; Monney 49.
Rumeni kartoni: Panić
Rdeči kartoni: /

Slovenija U17: Leban (od 46. Fermišek), Feratović (od 70. Stopar), Dajčman, Pečnik (od 46. Flakus Bosilj), Zlatkov (od 46. Vipotnik), Vuković (od 46. Zajšek), Majcen, Šeško (od 46. Žur), Pečar (od 46. Pestotnik), Panić (od 70. Kryeziu), Obreht (od 46. Sojer).
Švica U17: De Donno (od 46. Loosli), Rieder (od 46. Eberhard), Shehu (od 73. Cotter), Bonorand, Brnić, Jakob (od 66. Gradaille), Lujić, Monney, Stevanović, Tsoungui, Wenger.

Potem, ko sta kadetski reprezentance Slovenije in Švice v torek remizirali z 2:2, se je tudi drugi obračun med obema nasprotnikoma končal brez zmagovalca. Gledalci v Slovenskih Konjicah v prvem polčasu niso videli zadetkov, saj so Švicarji svojo najlepšo priložnost v 26. minuti zapravili, ko je najstrožjo kazen zastreljal kapetane Rieder.

Švicarji so povedli takoj v nadaljevanju, ko je Fermiška z natančnim strelom premagal Monney. Naši fantje niso obupali in se nemudoma podali v lov za izenačenje. To jim je uspelo v 70. minuti, potem ko je končni rezultat tekme postavil David Flakus Bosilj.

Slovenska kadetska reprezentanca bo naslednji dve prijateljski tekmi odigrala konec septembra, ko se bo pomerila s Hrvaško.

Tekst: MKo
Foto: Ekipa24.si

 

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!