Spoznaj sodnika - Kevin Majcen

Nov kratek intervju v priljubljeni rubriki #spoznaj sodnika# tokrat prinaša pogovor s sodnikom državne A1 liste pomočnikov.

Nov kratek intervju v priljubljeni rubriki #spoznaj sodnika# tokrat prinaša pogovor s sodnikom državne A1 liste pomočnikov.

Devetindvajsetletni Kevin Majcen - član Medobčinskega društva nogometnih sodnikov Maribor- je bil z letom 2020 uvrščen na najvišjo državno A1 listo pomočnikov sodnika. V prvem letu svetovne zdravstvene krize je 26. septembra 2020 debitiral na nivoju 3. SNL na stadionu Dobrava v Slovenskih Konjicah, ko sta se pomerila Dravinja in Podvinci.

Kakovostno delo ob vzdolžni črti ga je nagradilo, da je v 12. krogu sezone 2022/23 v 2. slovenski nogometni ligi debitiral 15. septembra 2022 na tekmi v Slovenski Bistici na dvoboju Ketty Emmi&Impol Bistrica in Triglav Kranj.

Doslej je na nivoju 3. SNL zbral 34 tekem ter 4 tekme v 2. SNL.

Če si tudi ti želiš postati eden od delivcev pravice v mestu, kjer domuje najtrofejnejši slovenski klub in najboljši slovenski sodnik Slavko Vinčić (na plakatu spodaj), najdeš na spodnjem plakatu kontakt za prijavo na sodniški tečaj.

Tekst in video: NZS/ ŽD

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!