V Ženevi se danes pričenja seminar elitnih sodnikov in sodnic, ki se ga udeležujejo tudi predsednik ZNSS ter član sodniškega odbora UEFA Vlado Šajn, ki bo eden izmed aktivnih predavateljev na seminarju ter naši trije mednarodni sodniki.
V Ženevi se danes pričenja seminar najboljših evropskih sodnikov in sodnic, ki se ga udeležujejo tudi predsednik ZNSS ter član sodniškega odbora UEFA Vlado Šajn (na sliki), ki bo eden izmed aktivnih predavateljev na seminarju ter naši trije mednarodni sodniki. Damir Skomina je že vrsto let član elitne skupine evropskih sodnikov, člana prve kakovostne skupine pa sta Matej Jug in Slavko Vinčič.
Bistveni poudarki trodnevnega seminarja so:
- učenje na podlagi posnetkov in izkušenj iz evropskih tekmovanj v minuli sezoni
- poudariti ključne poudarke pred novo evropsko sezono ter
- preveriti telesno pripravljenost sodnikov.
Seminar se končuje sredi petkovega dneva, nato pa naše predstavnike čaka pot domov, saj jih čez vikend že čakajo nove zadolžitve na slovenskem prizorišču. Damir Skomina bo tako sodnik tekme med Olimpijo in Celjem, Slavko Vinčič bo sodnik tekme med Muro in Domžalami, Matej Jug pa je v prihajajočem vikendu prost.
Tekst: NZS/JP
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista