Radujko odšel v Italijo, na Bonifiko Antolović in Sikošek

V koprskem prvoligašu so se po uvodnem dejanju Prve lige Telekom Slovenije zgodile tri kadrovske spremembe. Bonifiko je zapustil izkušeni vezist Dalibor Radujko, Koprčani pa so danes registrirali Gregorja Sikoška in Marijana Antolovića.

V koprskem prvoligašu so se po uvodnem dejanju Prve lige Telekom Slovenije zgodile tri kadrovske spremembe. Bonifiko je zapustil izkušeni vezist Dalibor Radujko, ki se pri 31 letih še drugič v karieri podaja v tujini, saj bo v prihodnje nosil dres italijanskega tretjeligaša Monopolija.

Na koprsko Bonifiko pa sta se preselila dva nova obraza. Gregorja Sikoška smo v minuli sezoni spremljali v dresu Krškega, pri katerem je bil bočni branilec eden najvidnejših členov, saj je izpustil zgolj tri ligaška srečanja posavskega kluba. Medtem ko bo 22-letni Sikošek okrepil konkurenco ob levi stranski črti, bo Marijan Antolović predstavljal konkurenco Vasji Simčiču.

Hrvaški vratar ima s prvoligaškim nogometom precej izkušenj, saj je prvoligaške preizkušnje igral v golu matične Cibalie iz Vinkovcev, banjaluškega Borca in sarajevskega Železničarja, bil pa je tudi član varšavske Legie. 27-letnik je bil nazadnje član Hapoela Haife.

Tekst: NZS
Foto: Ekipa24.si

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!