Prispevek mladih reprezentantov v 24. krogu PLTS

Nobenemu od reprezentantov mlajših selekcij v 24. krogu sicer ni uspelo zadeti, so pa vseeno uspešno nabirali minutažo v prvoligaških klubih.

Nobenemu od reprezentantov mlajših selekcij v 24. krogu sicer ni uspelo zadeti, so pa vseeno uspešno nabirali minutažo v prvoligaških klubih.

Boris Mijatovič (U21) pri porazu Rudarja ni dobil priložnosti in je celo tekmo presedel na klopi.

Jovan Vidovič (U21) je za Domžale v igro vstopil  v 51. minuti, ko je zamenjal Knezoviča. 
Matej Rapnik (U19) je za Interblock odigral celotno tekmo, Josip Iličič (U21) je v igro vstopil v 76. minuti namesto Zeljkoviča, Luka Majcen (U21) pa v 82. namesto Jukana. Celo tekmo je za moštvo iz prestolnice znova odigral še ne 18-letni Robert Berič (U19), ki pa tokrat za razliko od prejšnjega kroga ni zadel.

Robert Kurež (U18) je za Dravo vstopil v 72. minuti, ko je zamenjal bivšega reprezentanta, Roka Kronavetra.

Mario Močič (U21) je v derbiju kroga za Celjane odigral 28 minut, Rajko Rep (U19) pa na tekmi ni dobil priložnosti. Za vodilno moštvo Prve Lige Telekom Slovenije je celo tekmo odigral kapetan mlade reprezentance, Rene Mihelič, njegov reprezentančni soigralec, Vito Plut, pa je bil zamenjan v 77. minuti. Armin Bačinović (U21) je tekmo začel v prvi enajsterici, trener Darko Milanič pa ga je zamenjal v 81. minuti.

Klemen Medved (U21) pri Nafti ni dobil priložnosti, na drugi strani je Etien Velikonja (U21) odigral 87. minut, Matija Škarabot (U21) prav tako kot Medved ni dobil priložnosti.


Tekst: NZS/LS
Foto: Vid Ponikvar

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!