Po obisku pohvale na račun Slovenije

Morel je v pogovoru za Futsal Magazin, pogovor bo na sporedu v torek na Šport TV-ju, pohvalil Slovenijo in njeno kandidaturo, prav tako pa tudi razvoj slovenskega futsala, ki ga spremlja že lep čas.

Danes je svoj obisk v Sloveniji sklenil Laurent Morel, ki je na evropski nogometni zvezi Uefa zadolžen za futsal.

Namen njegovega obiska je bil, da preveri na terenu slovensko kandidaturo za evropsko prvenstvo 2018. Med ogledom športnih in namestitvenih kapacitet ga je spremljala delegacija Nogometne zveze Slovenije, ki je konec minulega meseca vložila kandidaturo.

Morel je v pogovoru za Futsal Magazin, pogovor bo na sporedu v torek na Šport TV-ju, pohvalil Slovenijo in njeno kandidaturo, prav tako pa tudi razvoj slovenskega futsala, ki ga spremlja že lep čas.

Ob koncu je še pristavil, da bo odločitev Uefe znana v mesecu januarju 2015. 20 januarja bo kandidaturo ocenila in ''določila'' najprimernejšega kandidata komisija za futsal in nogomet na mivki pri Uefi, teden dni kasneje pa izvršni odbor Uefe. 

Morel je že obiskal Makedonijo, ki je poleg Romunije še kandidatka za gostiteljstvo.

Tekst: D.P.
Foto: D.P./Futsal.si

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!