Mlakar sklenil profesionalno pogodbo

Kranjske orle jutri čaka povratna tekma kvalifikacij za popolnitev Prve lige Telekom Slovenije, vodstvo kluba pa je danes sklenilo profesionalno pogodbo s Tilnom Mlakarjem.

Kranjske orle jutri čaka povratna tekma kvalifikacij za popolnitev Prve lige Telekom Slovenije, vodstvo kluba pa je danes sklenilo profesionalno pogodbo s Tilnom Mlakarjem.

»Občutki so zares odlični. Gre za nekaj posebnega, akademijo sem opravil v Triglavu, kjer sem bil od 14. leta. Garal sem in vlagal vase, brez podpore Triglava in moje družine ter prijateljev bi mi težje uspelo. Kariera gre v pozitivno smer, nedvomno pa sem na ta način nagrajen za vložen trud v preteklosti,« je po sklenitvi pogodbe dejal hitri nogometaš.

Sklenitve pogodbe se je dotaknil tudi športni direktor Siniša Brkić: »Tilen predstavlja prihodnost našega kluba. Z igrami in odnosom skozi sezono si je vsekakor zaslužil poklicno pogodbo, zato sem vesel, da smo našli skupno vizijo in pot. Nekateri klubi so že pokazali zanimanje zanj, a pokazal je, da je Triglavan po srcu, sam pa sem prepričan, da se bo o njem še govorilo.«

Triindvajsetletni krilni nogometaš je bil v letošnjem prvenstvu eden pomembnejših adutov Triglava, saj je na prvoligaških zelenicah zbral 26 nastopov.

??NK Triglav Kranj in Tilen Mlakar sta podpisala profesionalno pogodbo??"Kariera gre v pozitivno smer, nedvomno pa sem na ta način nagrajen za vložen trud v preteklosti."
???https://t.co/G5NtFp23ep#BordoPrihodnost #ČasZaTriglav pic.twitter.com/WIfDj0G8U6

— NK Triglav Kranj (@nk_triglav) June 5, 2018

Tekst: PDo
Foto: NK Triglav

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!