Mlada reprezentanca na Poljsko

Spomnimo – mlada reprezentanca je pretekli mesec dvakrat ugnala Francoze (4:3 in 3:1), novembra pa so bili na Gorenjskem z 2:1 in 5:2 boljši prav od Poljakov.

V prihodnjem mesecu bo zopet na delu reprezentanca do 21 let, ki jo čaka gostovanje na Poljskem. Zasedba Mateja Kavčiča bo 6. in 7. maja igrala v mestu Wałbrzych.

Novinci v ekipi

Matej Kavčič pa ob tem doda: »Letnikov 1992 ne bomo več klicali v reprezentanco. Zasedbi bodo dodali nekaj igralcev s selekcioniranja U18 in nadaljevali z delom. Zbrano in kvalitetno.«

Štirikrat zmagali

Spomnimo – mlada reprezentanca je pretekli mesec dvakrat ugnala Francoze (4:3 in 3:1), novembra pa so bili na Gorenjskem z 2:1 in 5:2 boljši prav od Poljakov.

Po 47. in 48. nastop

Slovenska reprezentanca do 21 let je dosedaj odigrala 46. uradnih tekem, dosegla je 16 zmag, pred tem je zabeležila še pet remijev in 25 porazov.

Tekst: D.P.
Foto: D.P./Futsal.si

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!