Reprezentanca se bori za nastop na evropskem prvenstvu, medtem pa na domači sceni boj za preboj v 1. SFL bijeta Sevnica in Nazarje.
Reprezentanca se bori za nastop na evropskem prvenstvu, medtem pa na domači sceni boj za preboj v 1. SFL bijeta Sevnica in Nazarje. Po dveh tekmah je rezultat 1:1 v zmagah, serija se danes seli ob Sabo, v 1. SFL pa bo napredovala ekipa, ki bo prej trikrat ugnala tekmeca.
1. SFL, kvalifikacije, 3. tekma, 29.3.
KMN Sevnica – KMN Nazarje (19.00) (1:1 v zmagah)
(sodniki: Zahovič, Toplak, Sakelšek, delegat: Plaznik)
Sevničani so v gosteh pred tednom dni prišli do prve zmage, svoj plan so pred selitvijo serije tudi naredili, sedaj sta dve tekmi na vrsti v Sevnici. »Imamo rezultat, ki smo ga hoteli. A Nazarje ostaja velik favorit. Naša naloga pa je, da izkoristimo prednost domačega terena. Upam, da nam uspe zmagati,« pravi trener Sevnice Mitja Jontez. V ekipo se vrača Luka Koprivnjak, manjkal pa bo bolehni Nenad Kurtić.
Nazarčani se zavedajo, da so svojo (prvo) priložnost zapravili na domačih tleh. »Obžalovati ne gre, serija se nadaljuje,« pravi trener Nazarja Ilija Pezić, ki ta teden ni imel na voljo igralcev, da bi opravili konkreten trening. »Upam, da se zberemo pred tekmo in dokažemo, da znamo in zmoremo.«
Še vedno ni jasno, ali bo igral Blaž Metulj, zagotovo pa ne bo Marka Brinjovca in Mateja Banovška.
Tekst: D.P.
Foto: KMN Sevnica
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista