Kot poročajo španski mediji, Čujcu so namenili tudi mesto na osrednji strani španske lige (lnfs.es), je slovenski reprezentant že zaigral na prvi prijateljski tekmi.
Petek bo pomemben dan tudi za Kristjana Čujca, ki je med evropskim prvenstvom zamenjal klub. Iz Caje Segovie se je preselil v Navarro.
Proti 7. ekipi lige
Med prvenstvom v Zagrebu je Čujec obelodanil, da bo po novem igral v dresu Riosa Renovables Ribera Navarre. Zasedba je 12. ekipa španske lige, v petek (ob 21.30 po slovenskem času) pa jo čaka doma obračun z Zaragozo (7. mesto na lestvici).
Debitiral na prijateljski tekmi
Kot poročajo španski mediji, Čujcu so namenili tudi mesto na osrednji strani španske lige (lnfs.es), je slovenski reprezentant že zaigral na prvi prijateljski tekmi.
Zadovoljni, ker je prišel
Podpredsednik kluba Samuel Wells je izrazil zadovoljstvo ob prihodu Čujca, ki bo opravljal podobne naloge kot v Caji.
13 nastopov in trije zadetki
V dresu Caje je Kristjan zbral 13 nastopov, zabil je tri zadetke in prejel dva rumena kartona. Pred odhodom v Španijo je igral v dresu Puntarja, kjer je tudi začel svojo športno pot.
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista