„V Makarski smo zbrani ljudje, od predsednika pa do vseh nas v klubu, ki stremimo k zmagi,“ se še enkrat ozre nazaj, hkrati pa pogleduje v novo poglavje. Jesen prinaša tudi za slovenski futsal izredno pomembne kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2020.
To so dnevi, ko si igralke in igralci iščejo nove klube in kujejo plane za novo sezono. Skrb manj pa ima po novem 32-letni kapetan slovenske futsal reprezentance Igor Osredkar. Po izjemni sezoni v dresu hrvaškega državnega prvaka Makarske, za nameček je Osredkar odigral vse tekme sezone, ne da bi katero izpustil, so na njegov naslov priromale številne ponudbe.
Prava sredina za kapetana
Po tehtnem premisleku se je odločil, da podaljša bivanje na Hrvaškem in še naprej igra v dresu zasedbe iz Dalmacije. „Res je, ostajam v Makarski,“ je dejal Osredkar, ki je prav na Hrvaškem našel pravo ambiciozno sredino. Osredkar je na tujem od sezone 2013/2014.
Pomembna jesen tudi za reprezentanco
„V Makarski smo zbrani ljudje, od predsednika pa do vseh nas v klubu, ki stremimo k zmagi, pred sezono pa smo si postavili visoke cilje, ki pa smo jih uresničili,“ se še enkrat ozre nazaj, hkrati pa pogleduje v novo poglavje. Jesen prinaša tekmovanje v futsal ligi prvakov, za nameček pa tudi za slovenski futsal izredno pomembne kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2020.
Tekst: D.P.
Foto: M24.si
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista