V prihajajočem kvalifikacijskem ciklusu za odhod na SP v Rusijo bo aktivna tudi slovenska sodniška ekipa in kontrolor sojenja. Jugu tekma med Belorusijo in Bolgarijo, Čeferin na tekmi med Nizozemsko in Luksemburgom.
V prihajajočem kvalifikacijskem ciklusu za odhod na SP v Rusijo bo aktivna tudi slovenska sodniška ekipa in kontrolor sojenja.
Matej Jug bo sodnik petkove kvalifikacijske tekme med Belorusijo in Bolgarijo. To bo druga tekma za Juga v teh kvalifikacijah za SP potem, ko je že sodil tekmo med Češko in Azerbajdžanom. Tekma bo na sporedu v petek, ob 20.45 uri na Borisov Areni v Barysawu, ki sprejme nekaj več kot 13000 gledalcev. V pomoč mu bodo pomočnika sodnika Matej Žunič in Manuel Vidali ter četrti sodnik Rade Obrenovič.
Istega dne pa bo Darko Čeferin na tekmi med Nizozemsko in Luksemburgom opravljal vlogo kontrolorja sojenja. Na stadionu v Rotterdamu bo namreč ocenjeval delo poljskih sodnikov na čelu z Frankowski Bartoszom.
Tekst: NZS/JP
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista