Slovenska futsal reprezentanta na začasnem delu v Italiji sta s polovičnim izkupičkom. New Team Roka Mordeja je doma s 4:1 odpravil Reggiano ter tako ostal v boju za sam vrh. Mordej je zabil že svoj 12. zadetek v italijanski drugi ligi.
Slovenska futsal reprezentanta na začasnem delu v Italiji sta s polovičnim izkupičkom. New Team Roka Mordeja je doma s 4:1 odpravil Reggiano ter tako ostal v boju za sam vrh (s 25 točkami zasedajo 2. mesto). Mordej je zabil že svoj 12. zadetek v italijanski drugi ligi.
S tem so postali zimski prvaki, ob tem pa so se tudi uvrstili na zaključni turnir pokalnega tekmovanja. V končnici bo igralo 8 moštev, turnir naj bi pokrivala tudi TV Rai, New Team pa kandidira za organizacijo. Ta turnir bo potekal od 13. do 17. februarja.
Z zadetkom (13. v sezoni) je tekmo končal tudi Kristjan Čujec, a je bil osamljen, saj je njegova zasedba Pesarofano (7. mesto s 14 točkami) doma klonila z 1:4 proti ekipi Lecco.
A2 liga, 11. krog, 12.1.
Pesarofano – Lecco 1:4
New Team – Reggiana 4:1
Tekst: D.P.
Foto: D.P.
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista