Italija je dobila novega državnega prvaka. S 3:2 v zmagah in uspehom na zadnji tekmi (5:1) se je naslova veselil Luparense.
Italija je dobila novega državnega prvaka. S 3:2 v zmagah in uspehom na zadnji tekmi (5:1) se je naslova veselil Luparense.
DP Italije, finale, 5. tekma, sobota, 16.6.
Alter Ego Luparense – Marca Futsal 5:1 (1:0)
Alter Ego Luparense: Putano, Munaretto, Fabiano, Bertollo, Pedotti, Merlim, Euler, Honorio, Vampeta, Canal, Fortino, Andretta.
Marca Futsal: Miraglia, Caverzan, Chilavert, De Luca, Duarte, Baptistella, Foglia, Nora, Jeffe, Calmonte, Jonas, Taborra.
Domačini so povedli 11 sekund pred koncem prvega polčasa, uspešen je bil Honorio. V 25. minuti je bilo že 2:0, zadel je Fortino. Temu sta sledila dva zadetka Vampete in en Canala. Gostje so častni gol zabili v zadnji minuti. Slavje se je lahko začelo, tekmo si je ogledalo 2500 gledalcev.
Tekst: D.P.
Foto: http://www.divisionecalcioa5.it
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista