Slovenski državni reprezentant Marko Hrvatin bo svojo športno pot nadaljeval v dresu Tomi Pressa s Škofij, kjer kani ostati vsaj eno sezono.
Slovenski državni reprezentant Marko Hrvatin bo svojo športno pot nadaljeval v dresu Tomi Pressa s Škofij, kjer kani ostati vsaj eno sezono.
Zasedba KMN Izole je bila najbolj prijetno presenečenje minule sezone, saj so se novinci – povratniki v prvoligaški druščini prebili vse do 4. mesta. Tudi zahvaljujoč Hrvatinu, ki je pridno polnil mrežo. V novi sezoni b oto Hrvatin počel v dresu Tomi Press Bronxa, s katerimi se je dogovoril za enoletno sodelovanje.
Jasno je, da so s tem dali škofjoti odkrito vedeti, da bodo imeli v novi sezoni precej višje cilje ter apetite kot letos.
Marko Hrvatin je 22-letni Koprčan, ki končuje tretji letnik Fakultete za management, lahko pa se pohvali, da je v prvi pravi resni sezoni v 1. SFL v dresu KMN Izole prišel do naslova najboljšega strelca rednega dela 1. SFL. V osemnajstih krogih je v mreže pospravil kar 27 žog. Na drugo mesto se je zavihtel Igor Osredkar (Litija) (26), tretji pa je bil Sebastjan Drobne (Sevnica) (24). V končnici je Hrvatin zabil še 12 zadetkov, skupaj v eni sezoni kar 39.
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista