Hozjan ostaja na Apeninskem polotoku

Nejc je novi član A2 ligaša Futsal Coba, ki je v minuli sezoni v ligi Serie A2 zasedel 6. mesto v skupini C. V zadnji sezoni je Hozjan, pred odhodom na tuje je igral v tolminskem Puntarju, navduševal v dresu ekipe Citta di Sestu (Serie A2).

Iz Italije prihaja novica, da bo slovenski reprezentant Nejc Hozjan tudi v novi sezoni ostal v tamkajšnjem futsalu. Nejc je novi član A2 ligaša Futsal Coba, ki je v minuli sezoni v ligi Serie A2 zasedel 6. mesto v skupini C. V zadnji sezoni je Hozjan, pred odhodom na tuje je igral v tolminskem Puntarju, navduševal v dresu ekipe Citta di Sestu (Serie A2).

Hozjan je v tujini od leta 2015, ko je v sezoni 2015/2016 začel v prvoligašu Montesilvanu. V tisti sezoni je igral v ekipi U21 in med člani. Nadaljeval je na Hrvaškem (sezona 2016/2017 v Makarski), zadnji dve leti pa je v italijanski Serie A2 (sprva Civitella Sicurezza Pro in Sestu).

Tekst: D.P.
Foto: Città di Sestu

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!