Domžalčani remizirali s Crveno zvezdo

Domžalčani so se v novi pripravljalni preizkušnji pomerili s Crveno Zvezdo. Dvoboj z aktualnim srbskim prvakom ni dal zmagovalca, Beograjčani so izenačili v izdihljajih srečanja.

Domžalčani so se v novi pripravljalni preizkušnji pomerili s Crveno Zvezdo. Dvoboj z aktualnim srbskim prvakom ni dal zmagovalca, Beograjčani so izenačili v izdihljajih srečanja. 

Rumeni so z golom Ivana Durdova, ki je bil s 13 goli najboljši strelec druge hrvaške lige, povedli v 28. minuti, rdeče-beli pa so izenačili dve minuti pred koncem tekme. V polno je meril Vladimir Lučić.

Zaradi poškodb so tekmo izpustili Enes Alić, Marko Martinović, Žiga Repas in Alen Jurilj.

CRVENA ZVEZDA - DOMŽALE 1:1 (0:1)

Strelca: Lučić (88'); Durdov (28').
Domžale: Mulalić, Ja. Pišek, Klemenčič, Durdov, Dobrovoljc, Perc, Jakupović, Jo. Pišek, Strajnar, Ilenič, Husmani. Igrali so še: Tratnik, Žinič, Markuš, Topalović, Martić, Jovićević, Hodžić, Podlogar, Batarelo, Saitoski, Rešetar, Vuk. Trener: Simon Rožman.

Tekst: PDo
Foto: M24.si

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!