Konec prvoligaške sodniške kariere za dolgoletnega pomočnika Dejana Povšnarja iz Zagorja ob Savi.
Pomočnik sodnika Dejan Povšnar iz Zagorja ob Savi (član DNS Ljubljana) bo zaradi starostne omejitve 45. let s koncem koledarskega leta zaključil s sodniško kariero na nogometnih igriščih. Včeraj je v Ljudskem vrtu, ko sta se pomerila Maribor in Aluminij iz Kidričevega zadnjič deloval ob vzdolžni črti v Prvi ligi Telemach Slovenije.
V 1. SNL je debitiral pred dobrimi 10. leti na tekmi v Lendavi, dne 16.04.2011 med Nafto in Gorico, skupno pa je kot pomočnik sodnika na najvišjem nivoju tekmovanja v državi zbral 111 tekem ter 12 tekem Pokala Slovenije med prvoligaškimi ekipami.
V znak zahvale za vsa skupna leta, je ZNSS s strani kontrolorja sojenja in podpredsednika Društva nogometnih sodnikov Ljubljana Steva Govedarevića, Dejanu predala spominski dres naše A reprezentance z njegovim priimkom ter datumom in navedbo zadnje tekme v 1. slovenski nogometni ligi. Dejan je bil nogometni sodnik več kot 24. let, po končani karieri pa bo več časa posvetil svoji družini.
Tekst: ZNSS/ ŽD
Koledar tekmovanj
Vstopnice
Spletna trgovina
E-znanje
Regista