Dejan Bizjak se vrača v Italijo

V minuli sezoni je Bizjak pomagal državnemu prvaku Malte, da se je prebil v glavni del lige prvakov. Bizjak je na tekmah proti državnim prvakom Moldavije, Norveške in San Marina dosegel štiri zadetke.

V novi sezoni bomo zopet pozorno spremljali elitno italijansko futsal ligo, kjer se je Alenu Fetiću pridružil tudi Dejan Bizjak (1988), ki je podpisal enoletno pogodbo z ekipo Signor Prestito CMB. Ekipa je v minuli sezoni pristala na 8. mestu, v novi sezoni pa računajo tudi na usluge našega reprezentanta. Bizjak se je dejansko vrnil v Italijo, kjer je že uspešno igral – med letoma 2017 in 2019 tudi v Serie A, ko je branil barve Lazia.

Pestra in bogata kariera

Dejan Bizjak ima za sabo bogato mednarodno kariero – igral je v Srbiji (Ekonomac), Franciji (Toulon), Italiji (Forli, Lazio) in na Malti (St Andrews Futsal). V Sloveniji je bil član Sevnice, Puntarja in Dobovca Pivovarne Kozel.

V glavni del lige prvakov

V minuli sezoni je Bizjak pomagal državnemu prvaku Malte, da se je prebil v glavni del lige prvakov. Bizjak je na tekmah proti državnim prvakom Moldavije, Norveške in San Marina dosegel štiri zadetke.

Dejan Bizjak je v dresu Slovenije zabeležil 37 nastopov, prispeval je tri gole.

Tekst: D.P.
Foto: Futsal Lazio

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!