Celjani z novincem v zadnji vrsti

Vodstvo celjskega prvoligaša je okrepilo konkurenco na položaju levega bočnega branilca. Grofom se je pridružil Stjepan Vego, ki je z državnim prvakom sklenil pogodbo do junija 2023.

Vodstvo celjskega prvoligaša je okrepilo konkurenco na položaju levega bočnega branilca. Grofom se je pridružil Stjepan Vego, ki je z državnim prvakom sklenil pogodbo do junija 2023.

"Srečen sem, ker sem prišel v Celje. Organizacija in vse ostalo v tem klubu je na vrhunskem nivoju. Vsi so me lepo sprejeli. Želim si pomagati ekipi do čim boljših rezultatov, moja vrlina je hitrost in moja levica. Številko 69 sem si izbral zato, ker je to leto rojstva mojega očeta Vinka," pravi novinec v zasedbi trenerja Jirija Jarošika.

Triindvajsetletnik je rojen v Hamburgu, v Nemčiji pa je pričel nogometno pot. Nekdanji član rezervne ekipe HSV je bil v preteklosti še nogometaš GOŠK Gabele in Interja iz Zaprešića, v mladi reprezentanci BiH pa si je slačilnico delil z Advanom Kadušićem in Mićom Kuzmnanovićem.

        View this post on Instagram                      

A post shared by NK Celje (@nkcelje)

Tekst: PDo
Foto: NK Celje

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!