Belgijci in Portugalci z novim selektorjem

Prihodnji teden bo potekal žreb za kvalifikacije za Euro 2012, Belgija pa je dobila novega selektorja.

Prihodnji teden bo potekal žreb za kvalifikacije za Euro 2012, Slovenija bo gostila eno od skupin v Laškem, Belgija in Portugalska pa sta dobili novega selektorja.

Belgijci so se odločili, da bo novi selektor Alain Dopchie, k ije na tem mestu nadomestil Bennyja Meursa. Dopchie je bil poprej selektor zasedbe U21 in tudi pomočnik v članski vrsti.

Novi selektor bo zbral svoje varovance prihodnji mesec, ko ga čakata tudi dve prijateljski tekmi proti Makedoniji.

Po novem imenu so segli tudi Portugalci, kjer je Orlanda Duarteja nadomestil 37-letni Jorge Braz, ki že od leta 2006 sodeluje s portugalsko nogometno zvezo, na zadnjem evropskem prvenstvu pa je asistiral dosedanjemu selektorju.

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!