Aluminij predstavil novega vratarja

V Kidričevem so predstavili novega vratarja. Konkurenco v golu Aluminija je zaostril 26-letni Nigerijec David Nwolokor, ki ga je rdečim za leto in pol posodila hrvaška Rijeka.

V Kidričevem so predstavili novega vratarja. Konkurenco v golu Aluminija je zaostril 26-letni Nigerijec David Nwolokor, ki ga je rdečim za leto in pol posodila hrvaška Rijeka.

"Prvi vtisi o Kidričevem so dobri in pozitivni. Tukaj v Kidričevem je zares ogromno igrišč in pogoji za delo so zelo dobri. Mislim, da sem se ujel z novimi soigralci, a nedvomno bom potreboval še nekaj časa, da se privadim na delo v Kidričevem. Zase si želim, da z dobrimi predstavami opozorim nase, da si skušam priboriti mesto v ekipi in s tem pomagam ekipi na poti navzgor," sporoča Nigerijec, ki je član reškega kluba že vse od leta sredine leta 2014.

V reškem golu je sicer stal zgolj dvakrat, vidnejšo vlogo pa je naprej dobil pri tedaj drugoligaškem Šibeniku in bosansko-hercegovskem prvoligašu Vitezu. V sezoni 2018/19 je bil posojen slovaškem Seredu.

        View this post on Instagram                      

A post shared by NK Aluminij (@nk_aluminij)

Tekst: PDo
Foto: NK Aluminij

Včlani se v moj NZS in dostopaj do ekskluzivnih vsebin!

  • Prilagojen vmesnik
  • Vsebine po tvoji meri
  • Obveščanje o tekmah
  • Najljubši klubi in igralci
  • Ekskluzivne vsebine
  • Več nogometa na enem mestu

Prijavite se na naše novice

Prijavite se na e-novice in bodite na tekočem z novostmi, posebnimi ponudbami in dogodki!