11.01.2022 | Prva liga Telemach
Olimpija izgubila z Dinamom

Nogometaši Olimpije so se v začetku tedna preselila v hrvaški Poreč, danes pa so v Rovinju odigrali prvo pripravljalno tekmo. Zagrebški Dinamo je z dvema goloma sredi drugega polčasa vknjižil zmago.

Zmaji so najlepšo priložnost za zadetek zapravili v 12. minuti, ko pa podaje Svita Sešlarja ni izkoristil Mustafa Nukić, kasneje pa je napadalec Olimpije sprožil še dvakrat. Zagrebčani so se vodstvo veselili v 66. minuti, ko je mrežo nekdanjega kluba zatresel Luka Menalo. Že v naslednji minuti je v polno meril Deni Jurić.

V opravi Olimpije so se prvič predstavili Ivan Banić, Robert Mudražija in Marin Pilj. Vsi trije so tekmo pričeli v začetni enajsterici Dina Skenderja.

OLIMPIJA LJUBLJANA - DINAMO ZAGREB 0:2 (0:0)

Strelca: Menalo (66'), Jurić (67').
Olimpija: Banić, Boakye, Milović, Crnomarković, Kapun, Pilj, Mudražija, Sešlar, Ziljkić, Nukić. Drugi polčas: Banić (od 75. Mauricio), Korun, Mlinar Delamea, Ratnik, Fink, Tomić, Gavrić, Andrejašič, Kurež (od 75. Baskera), Aldair, Tall. Trener: Dino Skender.

• 15.08.2022 | Prva liga Telemach
    Olimpija še naprej popolna
    Nogometaši Olimpije so v 5. krogu Prve lige Telemach premagali Gorico z 2:0 (0:0).
  • 12.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Gorica
    Olimpija je v velikem derbiju podaljšala serijo zmag, zmaji pa brez prejetega zadetka ostajajo na vrhu lestvice. V ponedeljek v Stožice prihaja Gorica, ki se je na primorskem derbiju dobro kosala s Koprom.
  • 07.08.2022 | Prva liga Telemach
    Slavje Olimpije v Mariboru
    Nogometaši Maribora so v 4. krogu Prve lige Telemach izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 0:2 (0:1).
  • 05.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Olimpija
    Četrti krog Prve lige Telemach bo postregel tudi s prvim velikim derbijem sezone. Olimpija v treh krogih še ni oddala točke, mreža zmajev pa je še nedotaknjena, Maribor pa se pobira po treh porazih. Kdo se bo veselil v Ljudskem vrtu?
  • 31.07.2022 | Prva liga Telemach
    Olimpija od koncu strla Bravo
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 3. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 1:0 (0:0).
  • 29.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Bravo
    Olimpijo po bridkem slovesu od kvalifikacij UEFA Evropske konferenčne lige čaka mestni dvoboj z Bravom. Šiškarji so po skalpu pokalnega prvaka lačni nove trofeje. Komu bo pripadel ljubljanski spopad?
  • 27.07.2022 | Mednarodna tekmovanja
    Olimpija lovi dva gola zaostanka
    Nogometaši Olimpije imajo pred povratno tekmo drugega kroga kvalifikacij UEFA Evropske konferenčne lige najzahtevnejšo nalogo med trojico slovenskih predstavnikov v tem tekmovanju, saj morajo nadoknaditi dva zadetka zaostanka s prvega srečanja.
  • 24.07.2022 | Prva liga Telemach
    Slavje Olimpije v Sežani
    V 2. krogu Prve lige Telemach je Olimpija v Sežani premagala Cherrybox24 Tabor z 1:0 (1:0).
  • 22.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Olimpija
    Olimpija v Evropi ne niza najboljših rezultatov, zato pa ji gre nekoliko bolje na domačih tleh. Kako se bo odrezala na Krasu?
  • 19.07.2022 | Mednarodna tekmovanja
    Po Luksemburgu v Romunijo
    Olimpija je v prvem krogu kvalfikacij UEFA Evropske konferenčne lige izločila luksemburški Differdange, v drugem pa jo čaka romunski Sepsi. Prvi dvoboj bo odigran v romunskem Svetem Juriju.