11.01.2022 | Prva liga Telemach
Olimpija izgubila z Dinamom

Nogometaši Olimpije so se v začetku tedna preselila v hrvaški Poreč, danes pa so v Rovinju odigrali prvo pripravljalno tekmo. Zagrebški Dinamo je z dvema goloma sredi drugega polčasa vknjižil zmago.

Zmaji so najlepšo priložnost za zadetek zapravili v 12. minuti, ko pa podaje Svita Sešlarja ni izkoristil Mustafa Nukić, kasneje pa je napadalec Olimpije sprožil še dvakrat. Zagrebčani so se vodstvo veselili v 66. minuti, ko je mrežo nekdanjega kluba zatresel Luka Menalo. Že v naslednji minuti je v polno meril Deni Jurić.

V opravi Olimpije so se prvič predstavili Ivan Banić, Robert Mudražija in Marin Pilj. Vsi trije so tekmo pričeli v začetni enajsterici Dina Skenderja.

OLIMPIJA LJUBLJANA - DINAMO ZAGREB 0:2 (0:0)

Strelca: Menalo (66'), Jurić (67').
Olimpija: Banić, Boakye, Milović, Crnomarković, Kapun, Pilj, Mudražija, Sešlar, Ziljkić, Nukić. Drugi polčas: Banić (od 75. Mauricio), Korun, Mlinar Delamea, Ratnik, Fink, Tomić, Gavrić, Andrejašič, Kurež (od 75. Baskera), Aldair, Tall. Trener: Dino Skender.