1. krog
|
ŽNK Vrhnika |
0 : 5 |
ŠD Košana |
Sobota, 30.september 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
0 : 5 |
ŠD Košana |
Sobota, 30.september 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Futsal klub Dobrepolje |
3 : 4 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 30.september 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
3 : 4 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 30.september 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
FK Lukovica |
11 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 30.september 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
11 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 30.september 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
ŠD Bloke Pletilnica |
1 : 4 |
ŽNK Celje |
Sobota, 30.september 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
1 : 4 |
ŽNK Celje |
Sobota, 30.september 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
2. krog
|
KMN Slovenske gorice |
3 : 7 |
ŽNK Celje |
Petek, 6.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
3 : 7 |
ŽNK Celje |
Petek, 6.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
ŽNK Cerklje |
2 : 6 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 7.oktober 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
2 : 6 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 7.oktober 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Futsal klub Dobrepolje |
3 : 4 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 7.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
3 : 4 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 7.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
ŠD Košana |
3 : 2 |
FK Lukovica |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Več informacij |
ŠD Košana |
3 : 2 |
FK Lukovica |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
3. krog
|
ŽNK Vrhnika |
10 : 5 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 14.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
10 : 5 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 14.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
ŽNK Celje |
12 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
12 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
FK Lukovica |
3 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
3 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
ŠD Bloke Pletilnica |
2 : 4 |
ŠD Košana |
Sobota, 14.oktober 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
2 : 4 |
ŠD Košana |
Sobota, 14.oktober 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
4. krog
|
KMN Slovenske gorice |
9 : 6 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 28.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
9 : 6 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 28.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Futsal klub Dobrepolje |
6 : 3 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 28.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
6 : 3 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 28.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
ŽNK Vrhnika |
7 : 2 |
FK Lukovica |
Sobota, 28.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
7 : 2 |
FK Lukovica |
Sobota, 28.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
ŠD Košana |
6 : 3 |
ŽNK Celje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Več informacij |
ŠD Košana |
6 : 3 |
ŽNK Celje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
5. krog
|
ŽNK Cerklje |
1 : 5 |
ŠD Košana |
Sobota, 4.november 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 5 |
ŠD Košana |
Sobota, 4.november 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
ŽNK Celje |
4 : 1 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 4.november 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
4 : 1 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 4.november 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
FK Lukovica |
2 : 3 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 4.november 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
2 : 3 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 4.november 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
ŠD Bloke Pletilnica |
2 : 1 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 4.november 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
2 : 1 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 4.november 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
6. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
6 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 18.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
6 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 18.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
ŽNK Vrhnika |
0 : 4 |
ŽNK Celje |
Sobota, 18.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
0 : 4 |
ŽNK Celje |
Sobota, 18.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Slovenske gorice |
4 : 6 |
ŠD Košana |
Sobota, 18.november 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
4 : 6 |
ŠD Košana |
Sobota, 18.november 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
FK Lukovica |
1 : 5 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 18.november 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
1 : 5 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 18.november 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
7. krog
|
ŽNK Cerklje |
3 : 7 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 25.november 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 7 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 25.november 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
ŽNK Celje |
10 : 0 |
FK Lukovica |
Sobota, 25.november 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
10 : 0 |
FK Lukovica |
Sobota, 25.november 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
ŠD Bloke Pletilnica |
2 : 3 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 25.november 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
2 : 3 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 25.november 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
ŠD Košana |
4 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 26.november 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Več informacij |
ŠD Košana |
4 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 26.november 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
8. krog
|
ŽNK Celje |
10 : 1 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Petek, 1.december 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
10 : 1 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Petek, 1.december 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
KMN Slovenske gorice |
3 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 2.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
3 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 2.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
ŠD Košana |
6 : 5 |
ŽNK Vrhnika |
Nedelja, 3.december 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
ŠD Košana |
6 : 5 |
ŽNK Vrhnika |
Nedelja, 3.december 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
ŽNK Cerklje |
3 : 4 |
FK Lukovica |
Sobota, 6.januar 2024 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 4 |
FK Lukovica |
Sobota, 6.januar 2024 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
9. krog
|
FK Lukovica |
4 : 1 |
ŠD Košana |
Sobota, 16.december 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
4 : 1 |
ŠD Košana |
Sobota, 16.december 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
ŽNK Vrhnika |
7 : 0 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 16.december 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
7 : 0 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 16.december 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
ŽNK Celje |
11 : 0 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 16.december 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
11 : 0 |
KMN Slovenske gorice |
Sobota, 16.december 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
ŠD Bloke Pletilnica |
6 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 16.december 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
6 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 16.december 2023 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
10. krog
|
ŠD Košana |
7 : 1 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Petek, 22.december 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Več informacij |
ŠD Košana |
7 : 1 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Petek, 22.december 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Futsal klub Dobrepolje |
1 : 5 |
FK Lukovica |
Petek, 22.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
1 : 5 |
FK Lukovica |
Petek, 22.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
ŽNK Cerklje |
1 : 6 |
ŽNK Celje |
Sobota, 23.december 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 6 |
ŽNK Celje |
Sobota, 23.december 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
KMN Slovenske gorice |
4 : 1 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 23.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
4 : 1 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 23.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
11. krog
|
ŽNK Celje |
5 : 2 |
ŠD Košana |
Sobota, 13.januar 2024 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
5 : 2 |
ŠD Košana |
Sobota, 13.januar 2024 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
ŠD Bloke Pletilnica |
1 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 13.januar 2024 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
1 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 13.januar 2024 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
FK Lukovica |
1 : 4 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 13.januar 2024 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
1 : 4 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 13.januar 2024 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
ŽNK Cerklje |
5 : 6 |
KMN Slovenske gorice |
Nedelja, 14.januar 2024 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
5 : 6 |
KMN Slovenske gorice |
Nedelja, 14.januar 2024 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
12. krog
|
ŽNK Vrhnika |
4 : 6 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 27.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
4 : 6 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 27.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Slovenske gorice |
1 : 0 |
FK Lukovica |
Sobota, 27.januar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
1 : 0 |
FK Lukovica |
Sobota, 27.januar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Futsal klub Dobrepolje |
1 : 7 |
ŽNK Celje |
Nedelja, 28.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
1 : 7 |
ŽNK Celje |
Nedelja, 28.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
ŠD Košana |
8 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 28.januar 2024 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Več informacij |
ŠD Košana |
8 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 28.januar 2024 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
13. krog
|
ŽNK Cerklje |
3 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 3.februar 2024 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 3.februar 2024 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
|
ŽNK Celje |
6 : 0 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 3.februar 2024 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
Več informacij |
ŽNK Celje |
6 : 0 |
ŽNK Vrhnika |
Sobota, 3.februar 2024 | Celje, I. Gimnazija Celje
|
ŠD Bloke Pletilnica |
0 : 0 |
FK Lukovica |
Sobota, 3.februar 2024 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
Več informacij |
ŠD Bloke Pletilnica |
0 : 0 |
FK Lukovica |
Sobota, 3.februar 2024 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
|
ŠD Košana |
8 : 3 |
KMN Slovenske gorice |
Nedelja, 4.februar 2024 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
Več informacij |
ŠD Košana |
8 : 3 |
KMN Slovenske gorice |
Nedelja, 4.februar 2024 | Pivka, Športna dvorana Skala
|
14. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
3 : 4 |
ŠD Košana |
Sobota, 10.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
3 : 4 |
ŠD Košana |
Sobota, 10.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Slovenske gorice |
3 : 6 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 10.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
KMN Slovenske gorice |
3 : 6 |
ŠD Bloke Pletilnica |
Sobota, 10.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
FK Lukovica |
2 : 7 |
ŽNK Celje |
Sobota, 10.februar 2024 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
Več informacij |
FK Lukovica |
2 : 7 |
ŽNK Celje |
Sobota, 10.februar 2024 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
|
ŽNK Vrhnika |
5 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 11.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
ŽNK Vrhnika |
5 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 11.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|