1. krog
|
ŽNK Cerklje |
7 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
7 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 1 |
Krim Hubat |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 1 |
Krim Hubat |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
2 : 1 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
2 : 1 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Krim Hubat |
2 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim Hubat |
2 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Krim Hubat |
0 : 9 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim Hubat |
0 : 9 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
Radomlje |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
Radomlje |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
2. krog
|
Ljubljana |
2 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
2 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Radomlje |
1 : 1 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
1 : 1 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Ljubljana |
1 : 2 |
Radomlje |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
1 : 2 |
Radomlje |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
6 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
6 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 4 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 9.september 2023, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 4 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 9.september 2023 | , Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
3. krog
|
ŽNK Cerklje |
5 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
5 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Krim Hubat |
0 : 9 |
Radomlje |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim Hubat |
0 : 9 |
Radomlje |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Ljubljana |
2 : 0 |
Krim Hubat |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
2 : 0 |
Krim Hubat |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
5 : 0 |
Krim Hubat |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
5 : 0 |
Krim Hubat |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
4. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 3 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 3 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
2 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
2 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Radomlje |
1 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
1 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Radomlje |
6 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
6 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
5. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 6 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 6 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
1 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
1 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Radomlje |
3 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
3 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
10:00
|
Krim Hubat |
Sobota, 7.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
10:00 |
Krim Hubat |
Sobota, 7.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Primorje Gaia Naturelle |
10:00
|
Krim Hubat |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
10:00 |
Krim Hubat |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Krim Hubat |
10:00
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023
|
Več informacij |
Krim Hubat |
10:00 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | ,
|
6. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
1 : 3 |
Radomlje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
1 : 3 |
Radomlje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Radomlje |
5 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
5 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
7 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
7 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Ljubljana |
1 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
1 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
7. krog
|
Ljubljana |
0 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
0 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Ljubljana |
4 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
4 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Krim Hubat |
10:00
|
WFC Koper Obala |
Sobota, 21.oktober 2023
|
Več informacij |
Krim Hubat |
10:00 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 21.oktober 2023 | ,
|
Radomlje |
10:00
|
Krim Hubat |
Sobota, 21.oktober 2023
|
Več informacij |
Radomlje |
10:00 |
Krim Hubat |
Sobota, 21.oktober 2023 | ,
|
Krim Hubat |
10:00
|
Ljubljana |
Sobota, 21.oktober 2023
|
Več informacij |
Krim Hubat |
10:00 |
Ljubljana |
Sobota, 21.oktober 2023 | ,
|
8. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 3 |
Radomlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 3 |
Radomlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
7 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
7 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
5 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
5 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Radomlje |
1 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
1 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
9. krog
|
Krim Hubat |
TBD
|
ŽNK Cerklje |
Sobota, 6.april 2024
|
Več informacij |
Krim Hubat |
TBD |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 6.april 2024 | ,
|
Krim Hubat |
TBD
|
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 6.april 2024
|
Več informacij |
Krim Hubat |
TBD |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 6.april 2024 | ,
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
TBD
|
Krim Hubat |
Sobota, 6.april 2024
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
TBD |
Krim Hubat |
Sobota, 6.april 2024 | ,
|
ŽNK Cerklje |
5 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
5 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
0 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
0 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 6 |
Radomlje |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 6 |
Radomlje |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
10. krog
|
Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
0 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Radomlje |
0 : 0 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
0 : 0 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Ljubljana |
1 : 5 |
Radomlje |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
1 : 5 |
Radomlje |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
0 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
0 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
11. krog
|
Krim Hubat |
TBD
|
Radomlje |
Sobota, 20.april 2024
|
Več informacij |
Krim Hubat |
TBD |
Radomlje |
Sobota, 20.april 2024 | ,
|
Ljubljana |
TBD
|
Krim Hubat |
Sobota, 20.april 2024
|
Več informacij |
Ljubljana |
TBD |
Krim Hubat |
Sobota, 20.april 2024 | ,
|
WFC Koper Obala |
TBD
|
Krim Hubat |
Sobota, 20.april 2024
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
TBD |
Krim Hubat |
Sobota, 20.april 2024 | ,
|
ŽNK Cerklje |
3 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 0 |
Ljubljana |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
12. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Radomlje |
5 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
5 : 0 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
0 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
0 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Radomlje |
2 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
2 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 5 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 5 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
13. krog
|
Krim Hubat |
TBD
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 4.maj 2024
|
Več informacij |
Krim Hubat |
TBD |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 4.maj 2024 | ,
|
ŽNK Cerklje |
TBD
|
Krim Hubat |
Sobota, 4.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
TBD |
Krim Hubat |
Sobota, 4.maj 2024 | ,
|
Primorje Gaia Naturelle |
TBD
|
Krim Hubat |
Sobota, 4.maj 2024
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
TBD |
Krim Hubat |
Sobota, 4.maj 2024 | ,
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 10 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 10 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
1 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
1 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Radomlje |
2 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
2 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
14. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
2 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
2 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
WFC Koper Obala |
0 : 2 |
Radomlje |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
0 : 2 |
Radomlje |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
3 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
3 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Ljubljana |
0 : 0 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana |
0 : 0 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Radomlje |
4 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Radomlje |
4 : 1 |
Ljubljana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
15. krog
|
Radomlje |
TBD
|
Krim Hubat |
Sobota, 18.maj 2024
|
Več informacij |
Radomlje |
TBD |
Krim Hubat |
Sobota, 18.maj 2024 | ,
|
Krim Hubat |
TBD
|
Ljubljana |
Sobota, 18.maj 2024
|
Več informacij |
Krim Hubat |
TBD |
Ljubljana |
Sobota, 18.maj 2024 | ,
|
Krim Hubat |
TBD
|
WFC Koper Obala |
Sobota, 18.maj 2024
|
Več informacij |
Krim Hubat |
TBD |
WFC Koper Obala |
Sobota, 18.maj 2024 | ,
|
Ljubljana |
1 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Ljubljana |
1 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Ljubljana |
4 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Ljubljana |
4 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
16. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 3 |
Radomlje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
0 : 3 |
Radomlje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Cerklje |
3 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
WFC Koper Obala |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
WFC Koper Obala |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Cerklje |
0 : 1 |
Radomlje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
0 : 1 |
Radomlje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|