Sodniki: | Grbec Ermin (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 20 |
ŽNK Krim | ||
---|---|---|
2 | Nuryn Baltić | |
3 | Lana Atelj | |
7 | Tara Vajd | |
8 | Nina Pajk | |
10 | Nia Ploj-Vollmayer | |
12 | Iva Živković | |
19 | Kiara Košir |
MB Tabor | ||
---|---|---|
1 | Eva Horvat | V |
3 | Julia Kraljić | |
4 | Loti Iršič | |
5 | Aria Bunderla Gomboc | |
7 | Sarah Kujraković | |
10 | Ella Majcenovič | K |
11 | Neli Bestijanić | |
15 | Ria Ebrar Savaš | |
19 | Laura Sinič |
Trener |
---|
Simon Prudič |
Trener |
---|
Tina Šmon |
Sodnik | ||
---|---|---|
Ermin Grbec |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Ella Majcenovič | 0 : 1 | 1' | |
Neli Bestijanić | 0 : 2 | 5' | |
Ella Majcenovič | 0 : 3 | 8' | |
Ella Majcenovič | 0 : 4 | 9' | |
Neli Bestijanić | 0 : 5 | 10' | |
Neli Bestijanić | 0 : 6 | 15' | |
Kiara Košir | 1 : 6 | 15' | |
Laura Sinič | 1 : 7 | 20' | |
Laura Sinič | 1 : 8 | 22' | |
Laura Sinič | 1 : 9 | 24' |
Dogodki |
---|
9. krog | ||
---|---|---|
NŠ ŽNK Radlje | 2 : 1 | MB Tabor |
ŽNK Krim | 0 : 8 | ŽNK Mura Nona |
MB Tabor | 1 : 2 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | ŽNK Podravje Aluminij |
ŽNK Krim | 0 : 8 | NŠ ŽNK Radlje |
MB Tabor | 1 : 4 | ŽNK Podravje Aluminij |
ŽNK Krim | 1 : 9 | MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Posavje | 24 | 56 | |
2 | ŽNK Podravje Aluminij | 24 | 52 | |
3 | ŽNK Mura Nona | 24 | 50 | |
4 | MB Tabor | 24 | 28 | |
5 | NŠ ŽNK Radlje | 24 | 24 | |
6 | ŽNK Radomlje | 24 | 20 | |
7 | ŽNK Krim | 24 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nella Gjergjek | 40 |
2. | Nika Šegula | 24 |
3. | Kiara Košir | 23 |
4. | Ella Majcenovič | 21 |
5. | Ivana Filipčič | 19 |
Nia-Jana Jambriško | 19 | |
7. | Maša Samec | 16 |
8. | Mila Drvenkar | 15 |
9. | Sara Grobovšek | 11 |
Sofija Motore | 11 | |
11. | Anamarija Esther Škraba | 9 |
Laura Sinič | 9 | |
Lia Drevenšek | 9 | |
Ula Grm | 9 | |
15. | Zala Zrim | 8 |
Eva Horvat | 8 | |
17. | Alina Halas | 7 |
Neli Bestijanić | 7 | |
Elina Hamulić | 7 | |
20. | Angelina Brčerević | 6 |