FUTU192324 |
17.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.02.2024, ob 16.00 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
- |
KMN Benedikt |
11:1 |
(3:1) |
FUTU15V2324 |
13.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 28.01.2024, ob 15.00 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
- |
KMN Benedikt |
10:4 |
(4:3) |
FUTU172324 |
12.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 06.01.2024, ob 18.30 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
- |
KMN Benedikt |
8:3 |
(6:0) |
FUTU15V2324 |
9.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.12.2023, ob 18.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
3:9 |
(1:4) |
FUTU192324 |
6.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 05.11.2023, ob 17.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
2:9 |
(2:2) |
FUTU13V2324 |
5.krog |
Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 27.01.2024, ob 13.00 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
- |
KMN Benedikt |
4:0 |
(1:0) |
FUTU15V2324 |
4.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 22.10.2023, ob 16.30 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
- |
KMN Benedikt |
11:1 |
(3:0) |
FUTU13V2324 |
1.krog |
Voličina, Športna dvorana Voličina, 02.12.2023, ob 11.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
1:12 |
(1:5) |
FUTU172324 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.11.2023, ob 20.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
3:1 |
(2:1) |
FUTU172223 |
20.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 01.03.2023, ob 18.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
0:2 |
(0:2) |
FUTU192223 |
12.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.12.2022, ob 17.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
0:1 |
(0:1) |
FUTU172223 |
9.krog |
Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 26.11.2022, ob 15.30 |
KMN Meteorplast Šic bar |
- |
KMN Benedikt |
3:8 |
(3:3) |
FUTU192223 |
3.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 02.10.2022, ob 18.00 |
KMN Meteorplast Šic bar |
- |
KMN Benedikt |
8:0 |
(3:0) |
FUTU172122 |
14.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 19.02.2022, ob 15.00 |
KMN Benedikt Sveta Trojica |
- |
KMN Meteorplast |
1:6 |
(1:2) |
FUTU172122 |
7.krog |
Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 27.11.2021, ob 12.00 |
KMN Meteorplast Šic bar |
- |
KMN Benedikt |
3:2 |
(2:2) |
2SFL2021 |
10.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.04.2021, ob 20.00 |
KMN Benedikt Slovenske gorice |
- |
KMN Meteorplast |
1:1 |
(0:1) |
2SFL2021 |
5.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 16.10.2020, ob 19.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
5:1 |
(2:0) |
FUT13V2021 |
1.krog |
Voličina, Športna dvorana Voličina, 03.10.2020, ob 13.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
2:12 |
(1:7) |
FUTU172021 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.10.2020, ob 19.00 |
KMN Benedikt - Sv. Trojica |
- |
KMN Meteorplast |
3:3 |
(2:2) |
FUT19V1819 |
14.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 17.02.2019, ob 20.00 |
Benedikt avtodeli Džauš |
- |
KMN Meteorplast |
8:1 |
(3:0) |
FUT15V1819 |
13.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 03.02.2019, ob 15.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
12:1 |
(6:0) |
FUT19V1819 |
7.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 28.11.2018, ob 19.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
8:2 |
(5:1) |
FUT15V1819 |
6.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 25.11.2018, ob 14.00 |
Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
1:6 |
(0:2) |
FUT19V1718 |
15.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 05.02.2018, ob 17.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
12:7 |
(6:2) |
FUT17V1718 |
8.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 02.12.2017, ob 19.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
8:2 |
(5:1) |
FUT13V1718 |
8.krog |
Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.02.2018, ob 11.50 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
0:10 |
(0:5) |
FUT13V1718 |
7.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 27.01.2018, ob 13.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
0:15 |
(0:7) |
FUT19V1718 |
6.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.11.2017, ob 16.00 |
Benedikt Avtodeli Džauš |
- |
KMN Meteorplast |
3:9 |
(1:4) |
FUT13V1718 |
4.krog |
Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 02.12.2017, ob 14.20 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
5:1 |
(3:0) |
FUT17V1718 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.10.2017, ob 18.30 |
Benedikt Avtodeli Džauš |
- |
KMN Meteorplast |
4:7 |
(1:3) |
FUT17V -2017 |
11.krog |
Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 21.01.2017, ob 16.00 |
KMN METEORPLAST |
- |
KMN Benedikt |
12:5 |
(6:3) |
FUT13V -2017 |
10.krog |
Voličina, Športna dvorana Voličina, 28.01.2017, ob 16.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
16:0 |
(9:0) |
FUT13V -2017 |
5.krog |
Maribor, Športna dvorana Tabor, 03.12.2016, ob 16.00 |
KMN Meteorplast |
- |
KMN Benedikt |
3:1 |
(0:1) |
FUT17V -2017 |
4.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 03.11.2016, ob 18.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
6:10 |
(4:5) |
FUT13V -2017 |
2.krog |
Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 29.10.2016, ob 10.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Meteorplast |
1:14 |
(1:10) |
FUT17V -2016 |
11.krog |
Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 30.01.2016, ob 10.00 |
|
- |
KMN Benedikt |
5:7 |
(3:3) |
FUT17V -2016 |
9.krog |
Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 16.01.2016, ob 13.00 |
|
- |
KMN Benedikt |
7:8 |
(6:3) |
FUT15V -2016 |
8.krog |
Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 13.12.2015, ob 10.00 |
|
- |
KMN Benedikt |
6:2 |
(2:0) |
FUT17V -2016 |
4.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.11.2015, ob 15.00 |
|
- |
KMN Meteorplast |
2:7 |
(1:3) |
FUT15V -2016 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 18.10.2015, ob 13.00 |
|
- |
KMN Meteorplast |
14:0 |
(7:0) |