1SFL2324 |
17.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 16.02.2024, ob 20.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
3:4 |
(2:2) |
FUTU192324 |
14.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 28.01.2024, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
8:0 |
(4:0) |
FUTU172324 |
13.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.01.2024, ob 15.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
1:11 |
(1:3) |
1SFL2324 |
12.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.01.2024, ob 20.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:2 |
(2:0) |
FUTU13Z2324 |
7.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 10.02.2024, ob 13.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:5 |
(0:2) |
1SFL2324 |
5.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.11.2023, ob 20.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
6:6 |
(3:1) |
FUTU192324 |
3.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 15.10.2023, ob 17.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:3 |
(0:1) |
FUTU172324 |
2.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 14.10.2023, ob 15.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
12:0 |
(10:0) |
FUTU13Z2324 |
1.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 18.11.2023, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
6:1 |
(3:1) |
1SFL2223 |
20.krog |
Koper, Športna dvorana Bonifika, 17.03.2023, ob 20.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:1 |
(0:1) |
FUTU192223 |
17.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 05.02.2023, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
7:2 |
(4:1) |
FUTU172223 |
13.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 14.01.2023, ob 14.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
0:10 |
(0:2) |
1SFL2223 |
11.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 02.12.2022, ob 20.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
6:5 |
(2:3) |
FUTU15Z2223 |
8.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 27.11.2022, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
22:1 |
(9:0) |
FUTU192223 |
8.krog |
Koper, Športna dvorana Bonifika, 06.11.2022, ob 16.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:7 |
(3:3) |
FUTU13Z2223 |
8.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 21.01.2023, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:3 |
(0:2) |
FPOKAL2223 |
4.krog |
Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek, 17.02.2023, ob 18.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
4:2 |
(1:1) |
FUTU13Z2223 |
4.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 26.11.2022, ob 13.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:3 |
(2:1) |
1SFL2223 |
4.krog |
Koper, Športna dvorana Bonifika, 30.09.2022, ob 20.45 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:1 |
(1:1) |
FUTU172223 |
2.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 01.10.2022, ob 16.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
12:0 |
(5:0) |
FUTU13Z2223 |
1.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 29.10.2022, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:7 |
(0:2) |
FUTU15Z2223 |
1.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 02.10.2022, ob 16.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:8 |
(2:3) |
FUTU192122 |
25.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 08.05.2022, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:4 |
(0:1) |
FUTU152122Z |
13.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 30.01.2022, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
17:0 |
(8:0) |
FUTU192122 |
12.krog |
Koper, Športna dvorana Bonifika, 22.12.2021, ob 19.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:2 |
(2:1) |
1SFL2122 |
10.krog |
Koper, Športna dvorana Bonifika, 19.11.2021, ob 20.45 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
2:2 |
(1:1) |
FUTU172122 |
10.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 15.01.2022, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
15:5 |
(7:2) |
FUTU152122Z |
10.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 12.12.2021, ob 17.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
8:2 |
(4:0) |
FUT13Z2122 |
10.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 22.01.2022, ob 18.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
2:4 |
(0:0) |
FUTU152122Z |
5.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 31.10.2021, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
7:0 |
(1:0) |
FUT13Z2122 |
5.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 14.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:4 |
(0:0) |
FUTU172122 |
3.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 23.10.2021, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:2 |
(3:1) |
1SFL2122 |
1.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.09.2021, ob 20.00 |
FUTSAL KLUB DOBREPOLJE |
- |
KMN Bronx Škofije |
4:3 |
(0:3) |
1SFL2021 |
17.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.02.2021, ob 20.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:6 |
(0:2) |
FUTU192021 |
15.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 18.05.2021, ob 20.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
0:2 |
(0:1) |
FUTU192021 |
14.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 16.05.2021, ob 18.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:12 |
(0:3) |
1SFL2021 |
8.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 20.11.2020, ob 20.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
4:1 |
(2:1) |
FUTU192021 |
2.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.10.2020, ob 17.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
4:1 |
(1:0) |
FUTU172021 |
1.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 03.10.2020, ob 17.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
4:4 |
(2:0) |
FUT15Z1920 |
15.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 16.02.2020, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
10:13 |
(6:6) |
FUT19Z1920 |
14.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2020, ob 16.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
6:2 |
(2:1) |
FUT19Z1920 |
7.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 17.11.2019, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
6:7 |
(2:5) |
FUT15Z1920 |
7.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 24.11.2019, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
11:5 |
(4:2) |
FUT13Z1920 |
7.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 14.12.2019, ob 15.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
1:8 |
(1:2) |
FUT13Z1920 |
5.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 16.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:5 |
(0:2) |
FUT13Z1920 |
3.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 13.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:5 |
(0:2) |
FUT15Z1920 |
2.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2019, ob 16.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:3 |
(2:0) |
FUT15F1920 |
1.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.02.2020, ob 15.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:2 |
(1:0) |
FUT19Z1819 |
14.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 17.02.2019, ob 13.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
6:4 |
(1:2) |
FUT15Z1819 |
13.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 03.02.2019, ob 13.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
11:1 |
(7:1) |
FUT13Z1819 |
10.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:8 |
(1:1) |
FUT15Z1819 |
8.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 09.12.2018, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:5 |
(1:2) |
FUT19Z1819 |
7.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.12.2018, ob 18.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:6 |
(0:2) |
FUT13Z1819 |
7.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 14.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:2 |
(1:2) |
FUT13Z1819 |
5.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 15.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:2 |
(4:0) |
FUT15Z1819 |
3.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 28.10.2018, ob 16.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
9:2 |
(7:1) |
FUT19Z1718 |
13.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 21.01.2018, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
11:2 |
(3:0) |
FUT17Z1718 |
11.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 20.01.2018, ob 15.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:3 |
(1:1) |
FUT13Z1718 |
6.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 16.12.2017, ob 11.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:4 |
(2:1) |
FUT13Z1718 |
4.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 18.11.2017, ob 13.20 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
1:5 |
(0:4) |
FUT17Z1718 |
4.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 28.10.2017, ob 18.15 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
3:1 |
(2:1) |
FUT19Z1718 |
4.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 29.10.2017, ob 15.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
0:8 |
(0:5) |
FUT13Z1718 |
3.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.11.2017, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
4:4 |
(3:3) |
FUT15Z -2017 |
17.krog |
Spodnje Škofije, ŠD Burja, 26.02.2017, ob 13.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
13:0 |
(5:0) |
FUT15Z -2017 |
14.krog |
Spodnje Škofije, ŠD Burja, 05.02.2017, ob 17.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
12:0 |
(9:0) |
FUT13Z -2017 |
10.krog |
Zgornje Škofije, ŠD Burja, 25.02.2017, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
3:7 |
(0:4) |
FUT19Z -2017 |
8.krog |
Spodnje Škofije, ŠD Burja, 11.12.2016, ob 15.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
2:12 |
(1:6) |
FUT15Z -2017 |
7.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 27.11.2016, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:11 |
(0:5) |
FUT13Z -2017 |
5.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.12.2016, ob 10.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
11:6 |
(6:3) |
FUT13Z -2017 |
2.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 29.10.2016, ob 14.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
7:2 |
(5:1) |
FUT19Z -2017 |
1.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 16.10.2016, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
9:0 |
(5:0) |
FUT17Z -2016 |
12.krog |
Škofije, ŠD Burja, 13.02.2016, ob 18.15 |
|
- |
FK Dobrepolje |
2:4 |
(2:1) |
FUT17Z -2016 |
9.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 23.01.2016, ob 15.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
14:1 |
(7:1) |
FUT15Z -2016 |
9.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 20.12.2015, ob 10.30 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
7:3 |
(4:1) |
FUT17Z -2016 |
6.krog |
Škofjie, ŠD Burja, 12.12.2015, ob 18.15 |
|
- |
FK Dobrepolje |
1:18 |
(1:10) |
FUT17Z -2016 |
3.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 07.11.2015, ob 15.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
12:1 |
(10:1) |
FUT15Z -2016 |
2.krog |
Škofije, ŠD Burja, 25.10.2015, ob 13.30 |
|
- |
FK Dobrepolje |
9:7 |
(4:3) |
FUT19Z -2015 |
13.krog |
Velike Lašće, ŠD Velike Lašče, 21.02.2015, ob 13.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
12:1 |
(8:0) |
FUT15Z -2015 |
12.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 08.02.2015, ob 16.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
7:0 |
(5:0) |
FUT15Z -2015 |
9.krog |
Škofije, ŠD Burja, 18.01.2015, ob 12.00 |
|
- |
FK Dobrepolje |
7:5 |
(4:2) |
FUT19Z -2015 |
6.krog |
Škofije, ŠD Burja, 29.11.2014, ob 18.30 |
|
- |
FK Dobrepolje |
2:13 |
(0:8) |
FUT13Z -2015 |
6.krog |
Tržič, Dvorana Tržiških Olimpijcev, 17.01.2015, ob 17.00 |
|
- |
FK Dobrepolje |
7:3 |
(4:2) |
FUT15Z -2015 |
4.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 09.11.2014, ob 14.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
4:6 |
(3:3) |
FUT13Z -2015 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 18.10.2014, ob 14.30 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
2:6 |
(1:2) |