FUTU172324 |
20.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 16.03.2024, ob 12.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
1:11 |
(1:4) |
FUTU192324 |
15.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.02.2024, ob 17.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
4:2 |
(0:1) |
FUTU172324 |
9.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 02.12.2023, ob 15.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
3:2 |
(2:1) |
FUTU192324 |
4.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 22.10.2023, ob 17.30 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:3 |
(0:0) |
FUTU172223 |
18.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 25.02.2023, ob 16.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
11:5 |
(5:3) |
FUTU192223 |
11.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 04.12.2022, ob 17.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
0:2 |
(0:1) |
FUTU172223 |
7.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 12.11.2022, ob 15.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
0:8 |
(0:4) |
FUTU192223 |
2.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 25.09.2022, ob 17.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:0 |
(0:0) |
FUTU172122 |
13.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 05.02.2022, ob 12.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
3:7 |
(2:1) |
FUTU172122 |
6.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 20.11.2021, ob 15.00 |
KMN Benedikt Sveta Trojica |
- |
KMN Bronx Škofije |
3:0 |
(0:0) |
FUTU172021 |
2.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 10.10.2020, ob 16.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
1:1 |
(1:1) |
FPOKAL2021 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 26.03.2021, ob 20.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
12:13 |
(2:0) |
1SFL1819 |
11.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 21.12.2018, ob 20.00 |
Benedikt avtodeli Džauš |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:8 |
(0:4) |
FUT19F1819 |
9.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.05.2019, ob 17.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
6:2 |
(2:1) |
FUT19F1819 |
4.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 26.03.2019, ob 18.00 |
Benedikt avtodeli Džauš |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:5 |
(0:0) |
1SFL1819 |
2.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.10.2018, ob 20.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
6:1 |
(3:1) |
FPOKAL1819 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.11.2018, ob 20.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:4 |
(0:0) |
1.SFL -2018 |
12.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 01.12.2017, ob 20.00 |
Benedikt Avtodeli Džauš |
- |
KMN Bronx Škofije |
4:7 |
(3:1) |
1.SFL -2018 |
3.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 22.09.2017, ob 20.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
3:2 |
(1:2) |
1.SFL -2017 |
10.krog |
Spodnje Škofije, ŠD Burja, 23.12.2016, ob 20.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
KMN Benedikt |
4:5 |
(2:1) |
1.SFL -2017 |
1.krog |
Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 23.09.2016, ob 20.00 |
KMN Benedikt |
- |
KMN Bronx Škofije |
4:6 |
(1:3) |
1.SFL -2016 |
16.krog |
Benedikt, Šporna dvorana Benedikt, 19.02.2016, ob 20.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
9:2 |
(1:0) |
1.SFL -2016 |
7.krog |
Škofije, ŠD Burja, Škofije, 30.10.2015, ob 20.30 |
|
- |
KMN Benedikt |
7:0 |
(4:0) |
1.SFL -2015 |
12.krog |
Benedikt, Špotna dvorana Benedikt, 24.01.2015, ob 18.00 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
2:2 |
(0:2) |
1.SFL -2015 |
3.krog |
Škofije, ŠD Burja, 03.10.2014, ob 20.30 |
|
- |
KMN Benedikt |
1:3 |
(1:1) |